PR článok | Foto: waewkid / Shutterstock.com | 3.4.2020

Uvažujete o kúpe nového pánskeho oblečenia?

Viaceré internetové obchody zaznamenali v poslednom období veľký nárast objednávok. Vzhľadom na súčasnú situáciu, ktorá u nás, ale aj vo svete panuje, je práve internetové nakupovanie výhodnejšie ako nakupovanie v kamenných prevádzkach.

Keďže sa nám začalo nové ročné obdobie, prirodzene uvažujeme aj nad tým, že by sme si svoje šatníky tak trochu oživili niečim novým.

Či už pracujete z domu, alebo chodíte do práce, nové oblečenie sa vám vždy zíde. Ak uvažujete o kúpe nového pánskeho oblečenia, na ktoré oblečenie by ste sa mali zamerať?

Pánske mikiny s kapucňou

Zimné bundy už potrebovať nebudete a ak zrovna nie ste príliš veľký fanúšikom bomber búnd, či prechodných búnd, postačiť vám môžu podšité pánske mikiny s kapucňou. Sú dostatočne teplé, aby zahriali aj keď zrovna vonku nebude slnečno a teplo. Odporúčame kupovať jednofarebné pánske mikiny s kapucňou, ideálne v neutrálnych farbách, ktoré sú ľahko kombinovateľné so všetkými farbami. Ak ale preferujete skôr výraznejšie farby, odporúčame modrú, zelenú, či žltú. Počas jari si ale môžete dovoliť aj neónové farby.

Pánske mikiny poslúžia práve na jar ako vrchná vrstva, preto si doplňte šatník o nové pánske mikiny s kapucňou.

Tepláky

Ak trávite momentálne veľa času doma, máte home office, doplňte si do šatníka kvalitné tepláky. Kvalitné tepláky vynosíte nielen doma, ale aj na prechádzky v prírode, na nákupy. Uprednostňujte tepláky z kvalitnej bavlny, ktoré budú pevné v páse a nevyťahajú sa v najviac zaťažených miestach, napríklad na kolenách.

Teplákov nikdy nie je dosť, obzvlášť teraz, keď nám elegantná pánska móda visí v šatníku, lebo ju nemáme kde využiť.

Ak si chcete kúpiť nové pánske oblečenie, odporúčame štýlové pánske mikiny s kapucňou, ktoré vám poslúžia ako vrchná vrstva. Pod ne si môžete dávať pánske tričká (s dlhým alebo krátkym rukávom). Okrem mikín si zaobstarajte aj tepláky, ktoré sú využiteľné nielen na doma, ale aj do spoločnosti