Máme pre vás pripravené inšpirácie, ktoré dokážu zlepšiť komfort vášho bývania. Poďte a presvedčte sa o moderných trendoch pre lepší a krajší domov.

Kamenný koberec je moderná povrchová úprava

Kamenný koberec je kvalitná a atraktívna úprava betónových povrchov. Kamenný koberec ponúka prírodný vzhľad v mnohých farebných odtieňoch. Je to zároveň odolný materiál.

Výhody kamenného koberca:

  • Nenáročná údržba.
  • Vodopriepustnosť, mrazuvzdornosť a protišmykový povrch.
  • Aplikovanie v interiéri aj exteriéry.
  • Pohlcuje zvuk.
  • Možné aplikovať aj na podlahové kúrenie.

Kamenný koberec TOP SK je kameninový poter viazaný na živicu, ktorý je ideálny na použitie v maloobchodných prevádzkach, reštauráciách, pri úprave okolia terás a bazénov, hoteloch, školách a kdekoľvek, kde sa vyžaduje atraktívna ľahko čistiteľná podlaha.

Kvalitné postele z bukového masívu sú dokonalé

Postele z bukového dreva kombinujú moderné línie a jeden z najobľúbenejších materiálov. Bukové postele sú všestranné a ich koncept na mieru je možné prispôsobiť akémukoľvek interiéru. Aby ste dosiahli výnimočný vzhľad môžete pridať do spálne bukovú posteľ v kombinácii s minimalistickým skleneným stenovým panelom. Získate tak exkluzívny vzhľad vašej spálne.

Postele z bukového dreva sú ekologické a poskytujú zdravý a pohodlný spánok. Vyberte si bukovú posteľ a oceníte nielen vzhľad ale aj dlhú životnosť. Buková posteľ je láska na celý život.

Moderné koberce pre výnimočný interiér

Moderné koberce sú veľmi žiadané. Moderné koberce sú dostupné širokej škále štýlov a motívov. Jednoducho sa prispôsobia interiéru. Moderné koberce jednoducho premenia interiér a dodajú mu výnimočnosť. Navyše, moderné koberce sú veľmi útulné a originálne.

Modernekoberce.sk sa špecializujú na on-line predaj obľúbených kobercov. Vyberte si nový koberec, ktorý bude dominovať aj vo vašom interiéry. Ponuka je skutočné široká.

Portál o modernom bývaní

Hľadáte nové inspirácie pre krajší domov? Maxibyvanie.sk je portál, ktorý sa zameriava na informácie o moderných stavbách a o modernom interiéri. Maxibyvanie má vždy nové informácie zo sveta moderných trendov pre váš domov.