Drvivá väčšina z nás už pozná ten pocit zamilovanosti. Váš harmonický vzťah napreduje správnym smerom a perfektne sa navzájom dopĺňate. Radi trávite spoločne čas v súkromí, aj na verejnosti a mnohí si užívajú aj pocity bezstarostnosti, keď sa nehanbíte dať svetu najavo, že ste v tom až po uši. Spôsobov ako to vyjadriť je nespočet.

Už máte svoje tričká pre páry?

V dobe trendov a vzhliadaniu k trendom už asi nikoho neprekvapí ak si zamilovaná dvojica oblečie na verejnosť tričká, ktoré dávajú svetu najavo vážnosť vzťahu. Určite to dobre poznáte, muž s nápisom “ona je moja kráľovná”, partnerka samozrejme dáva najavo, kto je jej kráľom. Ešte lepšie ak sú tieto nápisy podčiarknuté šípkou. Úsmevné, romantické, trendy, nazvime to ako chceme. Tričká pre páry sú tu pre tých, ktorí sa za svoje polovičky nehanbia.

Ako však vybrať správny dizajn?

Pre tých, ktorí dokonale poznajú svojho partnera, by nemalo ísť o žiadny problém. Väčšinou je ideálne odraziť sa buď od záľub jedného z dvojice, určite však môžete ísť aj cestou tričiek, ktoré definujú to, čo vás spája. Ak sa však chystáte niekam do spoločnosti, napríklad s iným párom, náladu viete pozdvihnúť aj tým, že na svoju polovičku niečo prezradíte. A to aj za pomoci trička. Radi žartujete, že váš partner v noci “pochrapkáva”? Zažiarte v tričku s motívom “Môj priateľ nikdy nechrápe, nanajvýš sladko vrčí”. Maličkosť, ktorá prelomí ľady a navodí tú správnu atmosféru.

Prekvapenie v podobe vlastného motívu

Vlastný motív je už o kategóriu vyššie. Je to najmä pre tých, ktorí si radi dávajú záležať na práci navyše. Z nej je totiž cítiť, že ten druhý pre vás znamená naozaj o niečo viac. Možno už premýšľate nad tým, čo vás natoľko vystihuje, že by ste si mohli z toho vytvoriť niečo jedinečné. Návod, ako si navrhnúť vlastné tričko, je v podstate jednoduchý. Snažte sa spomenúť si na niečo jedinečné, čo ste zažili len v prítomnosti vášho partnera. Môže ísť o konkrétnu chvíľu, obľúbený citát, vtipný výrok, spoločná fotografia z udalosti, na ktorú spomínate. Tých možností je naozaj veľa, stačí zapojiť srdce a fantáziu a verte, že s originálnym a jedinečným motívom zabodujete u svojej polovičky omnoho viac.