PR článok | 15.9.2018

Tri tipy, ktoré oživia vašu domácnosť

Je dobré aspoň raz za čas urobiť zmenu. A týka sa to aj miesta, kde trávite čas oddychu a spánku – váš domov. A nemusí sa jednať o nejaké veľké, obrovské zmeny, často stačí zapracovať aj na malých detailoch.

Medzi takéto detaily sa napríklad radia tapety, ktoré sa dajú umiestniť na dvere, nábytok či steny. Výhodou je, že moderné tapety nasledujú aktuálne módne trendy a svojím dizajnom i prevedením uspokoja aj náročnejších zákazníkov. Stačí sa pozrieť na tri jednoduché tipy na oživenie domácnosti, ktoré sa spájajú práve s tapetami.

  1. Moderné tapety, resp. fólie na dvere

Dvere vo vašom domove vôbec nemusia mať len úžitkovú funkciu na otváranie, resp. zatváranie. Pokiaľ budete sami chcieť, môžete dvere ozvláštniť a oživiť modernými samolepiacimi fóliami, resp. tapetami. Výhodou je, že moderné tapety na dvere sú úplne jednoducho aplikovateľné a výrobcovia ponúkajú plejádu rôznych zaujímavých vzorov. Zo vzorov sú na výber abstraktné samolepiace fólie, potom fólie s motívom zvierat, miest, architektúry či lásky.

  1. Fototapety na steny

Viete si predstaviť, že fototapeta svojím dizajnom úplne zmení obraz a podobu vašej izby? Ak chcete povedzme vytvoriť z vašej obývacej izby pokojné miesto stvorené na oddych, určite k tomu pomôže moderná fototapeta. V rámci moderného bývania sú fototapety na stenu do domu momentálne populárne a môžu byť vhodným riešením aj do vašej domácnosti. Na výber sú fototapety s motívom krajiny, kvetov, miest či špecifické fototapety vhodné do kuchýň.

  1. Nebojte sa kreativity

Dôležité je nebáť sa skúšať nové veci a nebáť sa kreativity. Je jasné, že keď skúsite niečo nové a nepoznané, nemusí to hneď fungovať podľa vašich predstáv. Človek sa však učí a rovnako sa vy určíte pri zariaďovaní vášho bytu, resp. domu. Takže zapojte fantáziu a aj pomocou využitia moderných tapiet oživte svoju domácnosť.