PR článok | 1.3.2019

Trendy kombinácie oblečenia, ktoré vynosíte túto jar

Jar sa oficiálne začne až koncom marca, no počasie je poriadne bláznivé a prvé jarné záblesky sme mali možnosť vidieť v niektorých regiónoch už teraz na začiatku marca. Ak pomaly vyťahujete z útrob svojho šatníka jarné kúsky, poradíme vám zopár nových trendy kombinácií oblečenia, ktoré využijete túto jar.

Kulotky s viazaním na páse a bavlnené tričko so zaujímavým vzorom

Kulotky sú trendy kúskom, ktorý ženy rady nosievajú práve na jar, ale aj cez leto. Ak máte doma štýlové kulotky v neutrálnych farbách, skombinujte ich s tričkom so zaujímavou potlačou. Kulotky sú nohavice voľnejšieho strihu, ktoré zakryjú nedostatky a sú dostatočne vzdušné, takže sa nemusíte báť, že sa v nich počas príjemných jarných dní budete potiť. Okrem toho, že zakryjú nedostatky, vytvarujú vám aj postavu. Môžete ich nosiť s dámskymi teniskami, štýlovými poltopánkami, ale aj s lodičkami.

Voľný dámsky kardigán, jednoduchý top a džínsy

Džínsy sú obľúbenou klasikou a využiť ich využijete aj túto jar. Stačí ich kombinovať so štýlovým teplákovým kardigánom, jednoduchým topom a dokonalý jarný outfit je na svete. Odporúčame skôr voľnejšie dámske kardigány ideálne po zadok. Trendy kúskom budú aj voľnejšie dámske tričká, ktoré sa nápadné podobajú na moderné pánske tričká. Módni návrhári začínajú preferovať oversize strihy a zdá sa, že si zákazníčky tento trend obľúbili. Vo viacerých jarných kolekciách preto uvidíte viaceré kúsky v oversize strihu.

Takýto ležérny outfit odporúčame doplniť o štýlovú šiltovku, jednoduchú dámsku šatku, alebo aj o tenistky na platforme. Obtiahnuté slim fit džínsy môžete nahradiť cigaretovými pásikavými nohavicami, ktoré opticky predĺžia vaše nohy a opticky vám pridajú pár centimetrov na výške.

Túto jar budú trendy aj vzory kvetov, preto vám odporúčame kúpiť si pár kvetovaných blúzok, ale aj kvetovaného dámskeho saka.