Každú sezónu sa niektoré farby ocitnú v centre pozornosti a objavujú sa na našich outfitoch častejšie. V roku 2021 sa farebné trendy na jeseň a zimu uberajú teplejším smerom. Do popredia sa dostávajú najmä farby ako bordová, tehlová, olivovo zelená, no viete, aké odtiene začínajú dominovať na prehliadkových mólach?

Posvietili sme si na najnovšie trendy a pripravili sme pre vás tri tipy na farby dámskych kabátov, v ktorých v nadchádzajúcej sezóne určite zažiarite. Veríme, že vás inšpirujeme, ak sa práve rozhodujete, aký kabát si kúpiť.

Béžová

Béžový dámsky kabát rozhodne nie je žiadna trendová záležitosť, ktorá neprežije viac ako jednu sezónu. Ak sa práve obzeráte po novom prírastku do šatníka, rozhodnutie zaobstarať si béžový kabát určite neoľutujete. Béžová patrí k najuniverzálnejším neutrálnym farbám, pôsobí elegantne, luxusne a ľahko sa kombinuje s pestrou paletou odtieňov od svetlých až po tmavé.

Béžový dámsky kabát vynosíte k modrým džínsom, čiernym, bielym, hnedým, bordovým aj khaki nohaviciam a veľmi dobre funguje aj v monochromatickej farebnej palete. Už si stačí len vybrať strih kabátu, ktorý zalichotí vašej postave a dokonalý kabát je na svete.

Ružová

Ak túžite po dámskom kabáte, ktorý vašej pleti zabezpečí zdravý vzhľad, mali by ste siahnuť po ružovej. Opticky vylepší tón vašej pleti, nech už máte svetlejšiu alebo tmavšiu a hodí sa každej žene, ak si vyberie vhodnú ružovú.

Čo sa týka kombinovania ružového zimného kabátu s inými farbami, vôbec to nie je zložité. Ak chcete dosiahnuť decentne elegantný vzhľad, skúste si k ružovému kabátu obliecť sivé šaty alebo nohavice s bielou blúzkou. Aj so spomínanou béžovou bude ružový kabát vyzerať fantasticky. Ak máte chuť na sofistikované kombinácie, s čiernou alebo námorníckou modrou k ružovému kabátu nič nepokazíte. Nebojte sa však ani zelenej, s ružovou vytvorí harmonický celok a vy dosiahnete neopozeraný vzhľad, ktorý zaujme na prvý pohľad.

Červená

Dnešné tipy uzatvárame červenou. Ak sa chcete premeniť na femme fatale, s červeným kabátom to bude hračka!

Ako nosiť červený kabát? S trendovou metalickou striebornou – skúste si v tomto odtieni vziať kabelku a outfit získa nový rozmer. Medzi klasické kombinácie s červeným kabátom, ktoré sú nadčasové, sú aj biela, čierna, modrá a vojenská zelená. Prekvapivo dobre vyzerá červený kabát aj na sivom oblečení a ak si chcete do chladných dní priniesť trochu tepla, spárujte červený kabát s horčicovou žltou alebo čoraz populárnejšou farbou ťavej srsti. Nebojte sa ani ružovej alebo oranžovej.

Červená má širokú škálu odtieňov, od studených po teplé, takže si môžete veľmi ľahko vybrať ten najlepší pre váš odtieň pokožky. Každá dáma môže vyniknúť v červenom kabáte!

Náš tip na výhodný nákup

Urobili sme vám chuť na nejaký pekný zimný kabát a teraz uvažujete, kde nakúpiť moderné dámske kabáty za výborné ceny? Vyskúšajte internetový obchod Bolf.sk a vyberte si nielen kabát, ktorý vás zahreje v chladných dňoch, ale aj ďalšie štýlové kúsky dámskeho i pánskeho oblečenia.