Tak ako zvyčajne, aj tento štvrtok bude vo zvolenskom Kine Star patriť filmovým premiéram.

Okrem akčnej komédie Fortunova hra môžete vo štvrtok, 5. januára vzhliadnuť prvýkrát i komediálnu drámu Muž menom Otto v hlavnej úlohe s Tomom Hanksom. Jeho život nevrlého dôchodcu so skalopevnými zvykmi sa s príchodom nových susedov obráti kompletne naruby…

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

FORTUNOVA HRA

V akčnej komédii Fortunova hra musí špeciálny agent Orson Fortune (Jason Statham) zabrániť predaju smrtiacej modernej technológie, ktorú ovláda miliardár a zbrojný maklér Greg Simmonds (Hugh Grant). Hoci Fortune najradšej pracuje sám, tentokrát musí do tímu prijať niekoľko ďalších špičkových agentov a jedného veľmi špeciálneho človeka – hollywoodsku filmovú hviezdu, Dannyho Francesca (Josh Hartnett).

MUŽ MENOM OTTO

Emotívna komédia plná ľudskosti podľa svetového knižného bestselleru. Fantastický Tom Hanks v hlavnej úlohe hrá nevrlého dôchodcu so skalopevnými zvykmi, ktorý po smrti milovanej manželky zanevrel na život. Z osamelosti ho však vytrhne mladá rodinka nových susedov, ktorí hneď pri príchode vrazia do jeho poštovej schránky. Z nezvyčajnej situácie vznikne prekvapujúce priateľstvo s pohotovou a temperamentnou Marisol v pokročilom štádiu tehotenstva a Ottov život sa obráti naruby.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.