ZVonline.sk (Teodor Sitarčík) | 9.12.2016

Tipy na víkend: Začať môžete koncertom či divadlom, potom to bude ťahať na korčule

Tento Víkend vám nemusí nič chýbať. V piatok sa o zábavu postará už legendárna hudobná skupina, Ine Kafe. V Lieskovci hladom určite neumriete. A pokiaľ sa radi korčuľujete, tak sa ani v nedeľu nudiť nebudete.

Ine Kafe: Vianočná tour

Dom Kultúry ŽSR, Sokolská 69, piatok 9. december o 19.00 h

Vianočné turné kapely Inekafe po Československu s 90 minútovým programom mapujúcim všetkých svojich 7 albumov. Vstupné 13 eur.

Charleyeho teta

charleyho teta plagatDivadlo Jozefa Gregora Tajovského, divadelná 3, piatok 9. december o 18.30 h

Veselohra Charleyho teta je evergreenom medzi komédiami. Anglický herec a komik Brandon Thomas ju napísal v roku 1892 , kedy mala aj svetovú premiéru. A hoci Brandon Thomas napísal aj ďalšie divadelné hry a frašky, najväčší úspech dosahuje stále Charleyho teta. K jej hlavným atribútom patrí inteligentný anglický humor, plejáda komických situácií, skvelé pesničky a vynikajúce herecké príležitosti. Vstupné 9 eur.

Vianočné trhy na Námestí SNP

Námestie SNP, sobota 10. december od 10.00 h

Aj v sobotu pokračujú na zvolenskom Námestí rozšírené vianočné trhy, ktoré po dva dni dopĺňajú bežnú ponuku Vianočnej dediny. O 15-tej hodine naviac vystúpi dychová muzika Zvolenská kapela.

Zabíjačka v Lieskovci

Lieskovec, Kultúrny dom, sobota 10. december o 10.00 h

Pred kultúrnym domom v Lieskovci prebehne súťaž v príprave klobás. Súťažné družstvá budú pripravovať klobásky, navaria zabíjačkovú fazuľovú polievku a klasickú huspeninu.

Vianočný Natur Trh

verejne korculovanie Zvolen 2015 | REGIONAL MEDIA, s.r.o.

Zvolen, Park Zabudnutých Susedov, sobota. 10. december o 10.00 h

Okrem rôzneho tovaru už aj pod stromček sa tu bude predávať kapustnica, punč, vianočné oplátky a bude sa aj zdobiť stromček.

Verejné korčuľovanie

Zimný Štadión, nedeľa 11. december od 14.30 h

Druhýkrát v tejto sezóne vás pozývame na verejné korčuľovanie. Vstup do tréningovej haly bude cez vchod zo smeru Pustý hrad, prezuť sa môžete na lavičkách pri ploche, alebo v šatni, kde bude aj WC. Vstupné na dve hodiny sú 3 eurá.  Ak ste menej nároční, od piatka už ale môžete využiť aj verejnú ľadovú plochu na Námestí SNP.