ZVonline.sk (T. Sitarčík) | 10.2.2017

Tipy na víkend: Valentínska psia zoznamka či Big Air v Kremnici

Blíži sa Valentín a ľudia nie sú jediní, ktorí potrebujú cítiť lásku a preto by ste mali zobrať svojich psíkov na Valentínsku psiu zoznamku. Pre vás tu máme koncert Petra Juhása a kapely L.U.S.K, divadelné predstavenie Vtedy v Bratislave, ples i športové pozvánky.

STEFE Big Air v meste

Kremnica, Štefánikovo námestie, piatok 10. od 16.00 a sobota 11. február od 14.00 h

Freestyle lyžiari a snowboardisti, ktorí sa neboja poriadne si zalietať, sa už po desiatykrát stretnú na podujatí Big Air v meste, ktoré láka už od piatka do centra Kremnice. Organizátori ku skvelej atmosfére zároveň prizvali viacero známych hudobných formácií, keď sa priamo na námestí predstavia aj Medial Banana či Ine Kafe. V rámci každoročnej afterparty potom aj Hudba z Marsu, Chiki-liki-tua či Vec a Delik. Viac v staršom článku.

Výnimočný dvojkoncert Peter Juhás a kapela Lusk

zv2Stará radnica, piatok 10. február o 19.00 h

Výnimočný dvojkoncert zvolenskej kapely L.U.S.K a Petra Juhása – účastníka ČS má talent! Tešiť sa môžete na covery známych slovenských aj zahraničných piesní, duety spevákov a prezentáciu vlastnej tvorby. Vstupné 3€

SKD Martin: Vtedy v Bratislave

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Divadelná 3, sobota 11. február o 18.30 h

Inscenácia Vtedy v Bratislave dramaturgicky pokračuje v línii dramatizácií autobiografických románov slovenských autorov, ktoré cez osud jednotlivca vypovedajú o dobe, v ktorej autori diela žili. Viac o predstavení s Janou Oľhovou v hlavnej úlohe, sa dočítate v staršom príspevku. Vstupné 9 eur.

Druhý obecný Badínsky ples

Kúpele Sliač, Spoločenská dvorana Palace, sobota 11. február o 19.00 h

Programom druhého obecného badínskeho plesu Vás budú sprevádzať Grétka a Matej so svojou ukážkou neoklasického a súčasného tanca, Alexandra Vidholdová s gitarovým doprovodom Patrika Píša, Vaneska a Marek, ktorí Vám predvedú americké a spoločenské tance a Vám bude do tanca hrať ĺudová hudba Vrchovská ruža a DJ Robo. Vstupné 25€.

TJ Slávia TU Zvolen – VTC Pezinok

Športová hala Zvolen – Západ, ZŠ Nám. Mládeže, sobota 11. február o 20.00 h

Zápas extraligy žien vo volejbale, konkrétne 4. kola nadstavbovej časti o 5. až 10. miesto.

Valentínska psia zoznamka

Venčovisko na Zlatom potoku, nedeľa 12. február o 15.00 h

Nechajme chlpáčov poriadne sa vybehať, socializovať a zoznámiť sa medzi sebou. Nezabudnite si hračky, pamlsky a iné úplatky.

Fotogaléria