ZVonline.sk (Teodor Sitarčík) | 16.12.2016

Tipy na víkend: Spomienky na Modus, hokejisti s rozprávkovými bytosťami a Belius na zámku

Koncert formácie Modus Memory, predstavenie v Divadle J. G. Tajovského, ale aj zábava na ľadovej ploche na Námestí SNP. To všetko na Vás čaká tento víkend.

Modus Memory

Zvolen, Námestie SNP, piatok 16. december o 17.30 h

charleyho teta plagatSkvelá slovenská kapela Modus Memory, ktorej lídrom je známy spevák a hudobník Marian Greksa, jeden z pôvodných členov známeho Modusu, vám prináša známe hity kapely Modus v novom prevedení a zložení.

Charleyeho teta

Divadlo J. G. Tajovského, Divadelná 3, piatok 16. november o 18.30 h

Veselohra Charleyho teta je evergreenom medzi komédiami. K jej hlavným atribútom patrí inteligentný anglický humor, plejáda komických situácií, skvelé pesničky a vynikajúce herecké príležitosti. Dej sa odohráva v záhradách Oxfordskej univerzity a hlavnými protagonistami sú študenti, ktorí svoje nádeje upínajú na príchod brazílskej milionárky, tety jedného z nich. Vytúžená teta však mešká a záležitosti lásky nemôžu počkať. Študenti preto vymyslia originálny spôsob, ako chýbajúcu tetu nahradiť. Hra Charleyho teta sa dočkala rôznych podôb. DJGT uvedie hru v preklade a sviežej úprave Ľubomíra Feldeka, s piesňami a živou kapelou. Réžiu má skúsený režisér Martin Kákoš.

Funken Gruven 78

Korzo Cafe, Sládkovičova 8, piatok 16. december o 21.00 h

Čaká nás párty s kvalitnou house music a práve pred Vianocami vás určite poteší aj výhodný kupón v hodnote 10 eur na nákup oblečenia značky Saxoo London. Poteší Vás aj hosť, Dj Thomiq.

HKM Zvolen a Rozprávkové bytosti

BBO_8691Námestie SNP, verejná ľadová plocha, sobota 17. december o 10.00 h

Mesto Zvolen a Zvolenské kultúrne centrum vás pozýva na tradičný recesistický hokejový zápas HKM Zvolen a rozprávkové bytosti.

Belius na Zvolenskom Zámku

Zvolenský Zámok, nedeľa 18. december o 17.00 h

Zvolenský zámok a ženský spevácky zbor Belius Vás pozývajú na vianočný koncert ženského speváckeho zboru z Očovej, pod vedením Mgr. art. Oľgy Budinskej, do kaplnky Zvolenského zámku. Repertoár zboru tvoria duchovné piesne, ľudové piesne v úprave a spirituály. Vstup na podujatie je voľný.