ZVonline.sk (T. Sitarčík) | 17.2.2017

Tipy na víkend: Detský karneval, svadobná výstava a divadlo

Tento víkend Vám prináša karneval pre deti na ktorom si užijú kopec zábavy. V divadle Jozefa Gregora Tajovského sa budú hrať dve skvelé divadelné hry a pre tých, ktorí sa na Valentína zasnúbili máme aj Svadobnú Výstavu vo Vígľaši.

Detský karneval

Zvolen – Západ,  priestory OZ OKO v 9 ZŠ, piatok 17. február o 15.30 h

Zabavte sa spolu s deťmi a káčerom Kováčom. K dispozícii bude Maľovanie na tvár, diskotéka, káva, čaj a nealkoholické nápoje. Vstupné 3 eur.

Charleyeho teta

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Divadelná 3, piatok 17. február o 18.30 h

Veselohra Charleyho teta je evergreenom medzi komédiami. K jej hlavným atribútom patrí inteligentný anglický humor, plejáda komických situácií, skvelé pesničky a vynikajúce herecké príležitosti. Vstupenky sú vypredané.

MVK Zvolen – VKP Bratislava

Západ, športová hala, sobota 18. február o 15.00 h

Volejbalový zápas mužov  v 1. lige.

Svadobná Výstava

Vígľaš, Hotel The Grand, nedeľa 19. február od 11.00  h

Zorientujte sa v svadobných šatách, kozmetike, kvetinách, fotografiách a šperkoch. Inšpirujte sa svadobnou výzdobou. Prezrite si slávnostné priestory v hoteli, novomanželský apartmán, kaplnku alebo gotickú Veľkú rytierskú sálu. Tiež využite možnosť degustácie zo svadobného menu v cene 12 eur. Vstup je voľný.

Tri Prasiatka

Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Divadelná 3,nedeľa 19. február o 15.00 h

Obľúbená rozprávka s pesničkami je určená pre deti materských škôl a I. stupňa ZŠ, ako i pre celé rodiny. Kreatívne a sviežo interpretovaný príbeh predstavuje tri prasiatka Bachroša, Leňoša a Truhlíka, líšku Ňufu, vlka Johnyho a krtka Ruda. Vstupné 3 eur.

GUČA večer: Dokument Richard Müller: Nespoznaný

Zvolenská Slatina, Kultúrny Dom, nedeľa 19. február o 17.00 h

Už 25 rokov patrí Richard Müller k najvýraznejším osobnostiam hudobnej brandže na Slovensku. Zažil dramatický vzostup i pád, po ktorom vyhlásil, že s hudbou nadobro končí. Opätovne sa však vrátil na scénu. Vstupné 2€.

Fotogaléria