Vybrať darčeky pre ženy nie je až také náročné, ale niektorým mužom robí výber vianočných darčekov pre ženy veľké problémy. Trávia veľa času v obchodných centrách a hľadajú zaujímavé inšpirácie na darčeky pre svoje milované. Pár zaujímavých tipov na darčeky pre nežnejšie pohlavie vám poradíme aj my. Možno vás nejaké zaujmú.

Pobyt v termálnych kúpeľoch

V tomto chladnom sychravom období nedokáže nič lepšie zohriať a potešiť ako práve niekoľkodňový pobyt v termálnych kúpeľoch. Zajednajte pobyt v termálnych kúpeľoch a darujte svojej milovanej takýto zážitkový darček, ktorý ju určite poteší.

Šperky

Ženy milujú šperky a aj keď ich majú doma veľa, vždy sa nájde miesto na nové náramky, náhrdelníky, náušnice. Aby ste sa ale trafili do vkusu vašej partnerky, nahliadnite do jej šperkovnice a všimnite si, aké šperky tam má. Ak obľubuje skôr minimalistické šperky, vyberajte práve minimalistické. Ak uprednostňuje väčšie výstrednejšie šperky, vyberajte len také.

Nová kabelka

Pri výbere tohto darčeka by vám mala asistovať vaša partnerka. Ak vám ale ukázala, aký štýl kabeliek sa jej páči a ktoré značky preferuje, s výberom tohto darčeka to nebude až také komplikované. Pri kúpe novej kabelky to bude podobné ako pri výbere prsteňov. Musíte poznať štýl a veľkosť, ktorá jej vyhovuje.

Sladké maškrty

Sladkosti milujeme všetky a ak svojej partnerke kúpite špeciálne darčekové balenia obľúbených sladkostí, určite ju týmto darčekom pod vianočným stromčekom potešíte. Odporúčame čokolády vyrobené v malých čokoládovniach na Slovensku, ktoré sú zdravé a nepriberá sa z nich. Ďalej odporúčame sušené ovocie, ktoré je zdravšou variantou sladkostí a navyše aj dobre chutí.

Poukážky na nákup v obľúbených obchodoch s oblečením

A na záver azda ten najlepší darček, ktorý vašu partnerku poteší. Ak poznáte obľúbené e-shopy a kamenné predajne svetových módnych značiek, ktoré vaša partnerka obľubuje, kúpte jej pár poukážok na nákup v danej hodnote a darujte jej ich pod stromček.