PR článok | Foto: Nesolenaya Alexandra / Shutterstock.com | 9.4.2020

Tipy na oživenie dámskeho jarného šatníka

S príchodom apríla sa počasie pomaly, ale isto začína stabilizovať a teploty neklesajú príliš nízko, aby sme opäť museli vyťahovať zimné bundy, vlnené kabáty a vysoké čižmy.

Ak ste si spravili poriadok aj v dámskom šatníku a uvažujete o jeho oživení, aké oblečenie si kupovať?

Moderné trenčkoty

Tenký elegantný kabátik, známy pod názvom trenčkot, môže byť príjemným spestrením a oživením vášho dámskeho šatníka. Ak nemáte žiadne súce jarné kabátiky, uprednostnite moderné trenčkoty v jemných pastelových farbách. Jarné módne trendy sa zameriavajú najmä na pastelové farby, ktoré sú pre jar typické.

Moderné trenčkoty môžete kombinovať s tenkými elegantnými blúzkami, elegantnými nohavicami a lodičkami. Viaceré ženy ale kombinujú pastelové trenčkoty aj s džínsami a obľúbenými dámskymi teniskami. Dámske tenisky sa už nenosia len k športovému alebo ležérnemu oblečeniu, ale aj k elegantnému oblečeniu, napríklad k spomínaným moderným trenčkotom.

Pletené a teplákové kardigány

Chcete si oživiť dámsky šatník, aj keď preferujete skôr ležérny štýl? V tom prípade vám odporúčame namiesto prechodných jarných búnd uprednostniť kardigány. Príjemne zahrejú, sú z príjemného materiálu, ktorý nekúše a hodia sa k džínsom, ale aj k teplákom. Odporúčame ich nielen mamičkám na materskej, ale aj ženám, ktoré sa chcú vo voľnom čase cítiť príjemne.

Čo sa týka materiálu, uprednostňujte teplákové kardigány z počesanej teplákoviny alebo pletené kardigány. Pod ne stačí dávať bavlnený top s dlhým rukávom, džínsy (poprípade tepláky) a máte dokonalý outfit nielen na voľnočasové aktivity.

Voľné blúzky

Jar je obdobím, kedy začíname zo skríň vyťahovať tenšie oblečenie a preto vám na oživenie šatníka odporúčame kúpiť voľné blúzky. Pristanú nielen plnoštíhlym dámam, ale ocenia ich aj štíhle ženy. Voľné vzorované blúzky, ale aj obyčajné topy vám odporúčame pozrieť v eshope locca.sk. Eshop locca.sk ponúka moderné oblečenie pre ženy, ktoré milujú eleganciu, ale aj ležérnu módu.

Okrem trenčkotov, pletených kardigánov, teplákových kardigánov a voľných blúzok odporúčame kúpiť si aj nové svetlé slim fit džínsy, ale aj tenké pulóvre so zaujímavými nášivkami.