PR článok | 17.9.2018

Tipovanie sa presúva do on-line priestoru

Ak ste si v minulosti chceli natipovať športové výsledky, museli ísť osobne do stávkovej kancelárie, kde ste museli vypísať tiket a „podať“ si ho osobne na konkrétnej pobočke. Postupom času sa tipovanie presunulo do on-line priestoru a tipovať športové zápasy už môžete pohodlne aj prostredníctvom internetu. Je to rýchlejšie, komfortnejšie a vzniká možnosť interaktivity, napríklad pri live-stávkach. Podiel tipovania na internete oproti klasickému na pobočkách neustále rastie a dá sa očakávať, že v priebehu rokov budú kamenné pobočky zanikať a to práve na úkor tipovania na webe.

Výhody tipovania na webe

Predstavte si, že vám práve skončila pracovná doba a na internete si ešte pozeráte novinky, pričom sa už chystáte domov. A razom vidíte, že dnes sa hrá nejaký zaujímavý zápas, pri ktorom tušíte, že vyhrajú domáci a vy si to chcete natipovať. Ak by ste chceli ísť do kamennej pobočky stávkovej kancelárie, tak jednak stratíte čas a zároveň prídete neskôr domov za rodinou. Pokiaľ si tipnete on-line, tak ušetríte cenný čas a možno ešte nájdete výhodnejší kurz, pretože je známe, že čím viac času zostáva do začiatku daného zápasu, tým výhodnejší kurz nájdete. Práve rýchlosť a úspora času sú hlavnými argumentmi pre tipovanie zápasov on-line prostredníctvom internetu.

Live stávky

Ďalšou výhodou tipovania na internete sú tzv. live stávky, čiže stávkovanie na výsledky zápasov, ktoré sa už začali. Prehráva Real Madrid po polčase s outsiderom 0:2, ale vy veríte, že to otočí? Fajn, pred zápasom by na výhru Realu bol možno  kurz 1,10, v polčase za stavu 0:2 vyskočí aj cez 2. A ak vám to vyjde, tak zarobíte dvojnásobne viac, než keby ste tipovali pred zápasom!

Jednoduchá registrácia na webe

V prípade, že chcete tipovať on-line, tak sa stačí jednoducho registrovať na webe stávkovej kancelárie. Veľa stávkových kancelárií ponúka atraktívny bonus za registráciu bez vkladu, čo je tiež lákadlom pre záujemcov o on-line tipovanie. Okamžite vám totiž naskočí atraktívny bonus, ktorý následne môžete samozrejme využívať a schuti tipovať.