Mobilné zariadenia nám zmenili život. Vďaka nim sme neustále dostupní, čo je možno z hľadiska pracovného nasadenia trocha nevýhodné riešenie, no v súkromnom živote si vďaka takémuto mini počítaču môžeme užívať maximálny komfort a pohodlie. Rovnako dobre vám to pôjde s novým Samsungom X alebo mobilnými zariadeniami Huawei.

Novinka, na ktorú sa tešia všetci

Dokonca aj tí, ktorí moc Samsung nemusia, pretože môžu ohodnotiť a spoznať jeho nové funkcie a parametre. Ste na tom rovnako aj vy?

Vybrať Samsung za svoju najobľúbenejšiu značku je pre mnohých dôležité z toho dôvodu, že je prepracovaná v tých najlepších funkciách, jednoduchá v ovládaní a odolná voči viacerým faktorom. Samsung je najúspešnejšia značka na trhu v akomkoľvek smere, no v oblasti mobilov je to pre mnohých jasný víťaz.

Vďaka Androidu, výkonnému procesoru, množstvu dostupnej pamäte a dokonalému dizajnu, si získal obrovské publikum na niekoľko rokov a pokračuje v tejto neľahkej ceste a pri obrovskej konkurencií špičkového Huaweiu alebo Iphonu neustále ďalej.

Aký bude Samsung X?

Tieto dohady a špekulácie, ktoré sa stále všade objavujú v predpokladaných verziách, sa čoskoro potvrdia a možno aj vyvrátia. Určite to ale bude obrovský displej bez hraníc, teda rámik bude naozaj minimálny. Očakávanou novinkou by mal byť aj predný fotoaparát na „selfie“, ktorý doteraz bránil v jednoliatej obrazovke po celej ploche mobilu. Ako to Samsung vyrieši?

Odtlačok prstov bude na špičkovej úrovni a rovnako tak fotoaparáty na zadnej strane s tým najlepším rozlíšením a počtom Mpx. Určite sa potešíte aj z nového Androdiu, na ktorého aktualizáciu postupne prechádzajú aj staršie verzie mobilov. Je toho naozaj veľa, ale musíme si ešte počkať. Dlho to však nepotrvá.