Spôsobov, ako spropagovať svoju firmu je niekoľko. Veľká váha sa pripisuje médiám, televízií a rozhlasu. Potom je vyhľadávaná aj klasická tlač, bilboardy alebo modernejšie a multifunkčné promo stánky. Poznáte ale termolis? Viete, o aké zariadenie ide, a ako vám môže pomôcť?

Aj s ním si môžete vytvoriť niekoľko univerzálnych reklamných prostriedkov!

Zariadenie, ktoré pracuje s teplom a tlakom

Termolis je v podstate tlačiarenské zariadenie, ktoré sa ale neobmedzuje na klasický rovný formát. Môžete si ním potlačiť rôzne predmety, textil, hrnčeky, puzdra na mobil, čiapky a iné. Základ úspechu spočíva v tom, že  sa na celý proces využíva tepelná tlač.

Špeciálne lisy v kombinácii s touto špičkovou technológiou vám tak umožňujú využívať špeciálny termolis na hrnčeky alebo zariadenie na potlač klasických tričiek.

Aplikácia tlače

Samotná tlač sa vykonáva aplikovaním a prostredníctvom prenosového papiera alebo fólie na konkrétny materiál. A práve podľa charakteru tohto materiálu sa volia vhodné lisy na univerzálnu potlač hrnčekov alebo spomínaných šiltoviek, ktoré môžu byť predmetom úspešnej reklamnej kampane vašej firmy alebo vám slúžiť len tak pre zábavu.

Možností je naozaj veľa a vďaka dostupným cenám termolisov sa dostane k tomuto zariadeniu a modernej tlači naozaj každý!

Stabilný tlak zaručuje kvalitu tlače

Tak, ako pri klasických tlačiarňach, aj tu si budete chcieť vybrať to najlepšie riešenie v dostupnej cene s adekvátnou kvalitou. Každý stroj tohto druhu zaručuje kvalitnú tlač vďaka stabilnému tlaku lisov a ich dostatočnej termoregulácie. Výhodou je, že nerozhoduje ani hrubší alebo členitejší povrch.

S termolisom zvládnete vytvoriť originálne propagačné predmety, vďaka ktorým sa úspešná kampaň môže konečne začať. Alebo si jednoducho s ich pomocou vytvárajte kreatívne oblečenie či iné doplnky. Je to naozaj jednoduché!