Tanečná škola Wanted obsadila ďalšie finálové priečky na celoslovenskej súťaži medzinárodnej tanečnej organizácie IDO „DEEP DANCE LEAGUE“ v Martine, kde súťažila v sólových, párových i skupinových hip hop disciplínach všetkých vekových kategórií.

Wanteďáci majú za sebou úspešný štart novej sezóny na regionálnych súťažiach, ktoré prebehli vo štvrtok 4. apríla vo Zvolene a v piatok 5. apríla v Lučenci. Následne získali zlaté umiestnenia na krajskej súťaži v utorok 16. apríla v Žiari nad Hronom, finálové stupienky víťazov im patrili i na celoslovenskej súťaži Ido dance motion v Trenčíne a rovnako aj na tanečnom podujatí Jednoducho tanec v Šali.

Tanečná škola Wanted však aj naďalej pokračuje  v žatve vzácnych kovov. Tentokrát si ich odniesla z celoslovenskej súťaži Deep dance league, ktorá sa uskutočnila v Martine. „Veľmi sa teším, že sa nám darí úročiť vloženú energiu a čas, ktoré vynakladáme na súťažnú prípravu. Verím, že nás bude šťastie sprevádzať aj na Majstrovstvách Slovenska IDO, ktorých sa zúčastnime s celou 60 člennou súťažnou výpravou wanteďákov už druhý májový víkend v Košiciach,“ hodnotí tréner Štefan Chlebo.

UMIESTNENIE WANTEĎÁKOV NA PODUJATÍ DEEP DANCE LEAGUE:

1.miesto –   JVK HH formácia „GOOGULI“, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto –   HVK HH sólo chlapci, David Kováč, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto –   JVK HH sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen

2.miesto –   DVK HH choreografia „DETSKÁ PÁRTY“, TŠ Wanted Lučenec

2.miesto –   HVK HH duo, Alica Štefanovičová & Miška Zelenáková, TŠ Wanted Zvolen

3.miesto –   DVK HH sólo chlapci, Filip Podolinský, TŠ Wanted Lučenec

4.miesto –   DVK HH sólo dievčatá, Vanessa Bergerová, TŠ Wanted Zvolen

4.miesto –   DVK HH sólo dievčatá B, Sára Borošová, TŠ Wanted Lučenec

5.miesto –   DVK HH choreografia „ČIPČIATKÁ“, TŠ Wanted Zvolen

5.miesto –   JVK HH sólo chlapci, Damian Kovalančík, TŠ Wanted Lučenec