Tanečná škola Wanted už po štrnásty krát ukončila svoju sezónu veľkolepou záverečnou show v dome kultúry Podborová.

Už tradične mali diváci možnosť vidieť záverečnú show Tanečnej školy Wanted, kde každoročne vystúpia všetky výkonnostné zložky od začiatočníkov, mierne pokročilých, až po pokročilých súťažných tanečníkov vo veku päť až dvadsaťjeden rokov. V osemdesiat minútovom hudobno-tanečnom hiphopovom programe vystúpili  skupinové choreografie, duá, freestyle sóla, exhibícia lektorov a hudobný hosť M & J SOUL.

Spolu na pódiu účinkovalo 123 tanečníkov a hľadisko v dome kultúry Podborová bolo zaplnené až do posledného miesta. Veľkolepý záver show divákov zdvihol zo stoličiek na niekoľkominútový standing ovation a wanteďáci im dopriali aj tanečný prídavok. „Tohtoročná showka sa naozaj vydarila a som veľmi spokojný, že sme dali energickú bodku za úspešnou sezónou,“ teší sa tréner Štefan Chlebo.

Cez letné prázdniny sa pravidelné tanečné tréningy nekonajú, môžete však využiť možnosť zatancovať si na 12.ročníku pobytového Letného tanečného tábora Wanted, ktorý sa koná v termíne od nedele 11. do 16. augusta na Detvianskej Hute za účasti medzinárodných tanečných lektorov.