Tanečná škola Wanted odštartovala novú súťažnú sezónu so svojimi hip hop zverencami zo Zvolena a Lučenca, kde má táto úspešná Tanečná škola už takmer dvanásť ročnú tradíciu.

Súťažné zápolenie wanteďáci započali v nedeľu 25. marca celoslovenskou súťažou v Bratislave a následne súťažou počas nedele 29. apríla v Martine.

Na súťaži v Martine sa na bronzovej priečke umiestnil Adrian Konkoľ v kategórii hip hip sólo chlapci v juniorskej vekovej kategórii.

Štvrté miesta si v hip hop choreografii vytancovali tanečné zoskupenia Reborn a Flames a piate miesto patrí Anetke Bahledovej, ktorá reprezentovala juniorskú vekovú kategóriu v hip hop sóle dievčatá (B).

Úspech zaznamenal aj Adrian Konkoľ na súťaži v Bratislave, kde skončil v kategórii hip hop sólo chlapci v rámci juniorov na druhom mieste.

„Je to výborný štart, ktorý nás povzbudí pred vrcholom sezóny, akými sú Majstrovstvá Slovenska v hip hope, ktoré sa konajú v polovici mája v Košiciach. Týždeň predtým ešte máme v pláne absolvovať celoslovenskú súťaž s medzinárodnou účasťou v Banskej Bystrici. Hrdo reprezentujeme Mesto Zvolen v sólo, duo, skupinových disciplínach s veľkou podporou rodičov šikovných tanečníkov,“ hovorí Štefan Chlebo, vedúci TŠ Wanted.