ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 23.9.2020

Táňa Pauhofová hlási návrat na filmové plátna, v Kine Star zažiari aj dvojica Máša a medveď

Posledné septembrové dni si môžete spríjemniť napríklad aj návštevou zvolenského Kina Star.

Už vo štvrtok, 24. septembra si budete môcť vychutnať novú českú komédiu Bábovky, kde spolu s Táňou Pauhofovou zažiari napríklad aj Jiří Langmajer, Lenka Vlasáková či Ondřej Vetchý. Potešia sa však nielen fanúšikovia komédií, ale aj katastrofických thrillerov, pre ktorých bude prichystaná snímka Greenland: Posledný úkryt. Tento týždeň si však na svoje prídu i deti. Úsmev na perách im vykúzli rodinný animák Máša a medveď: Mášine pesničky.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a bližšie informácie o novej filmovej snímke aj v našom článku nižšie.

GREENLAND: POSLEDNÝ ÚKRYT

John Garrity, jeho manželka Allison a malý syn Nathan sa vydávajú na strastiplnú cestu, aby sa dostali na posledné bezpečné miesto na svete. Zo všetkých strán prichádzajú desivé správy o škodách, ktoré spôsobujú úlomky kométy. Tie fyzické však nie sú najhoršie – ľudí sa zmocňuje panika, prestávajú platiť základné princípy ľudskosti a všade vládne bezprávie. Šanca na záchranu sa zmenšuje každou minútou a nikto nechce pomáhať druhým, pretože v poslednom úkryte nie dosť miesta pre všetkých…

BÁBOVKY

Príbehy hrdinov filmu Bábovky nám ukážu, že niektoré stretnutia môžu navždy zmeniť život. Všetci sme totiž prepojení. Vzťahmi, prácou, náhodami, nenávisťou či láskou. Sme súčasťou komplikovanej siete, utkanej z emócií, medzi ktorými nechýba humor, irónia, bolesť, napätie a pochopiteľne láska a vášeň. Bábovky popisujú súčasné partnerské a rodinné vzťahy, ukazujú zábavné a trefné situácie z každodenného života, ktoré pozná a prežíva každý z nás.

MÁŠA A MEDVEĎ: MÁŠINE PESNIČKY

Okúzľujúce animované príbehy nerozlučnej dvojice, ktorá si získala srdcia detí aj dospelých na celkom svete. Máša je zvedavé, múdre a neposedné dievčatko, ktoré žije v starej železničnej stanici v lese. Jej najlepším kamarátom je medveď, ktorý je bývalým cirkusovým artistom. Máša miluje dobrodružstvo a pri svojom objavovaní sveta pôsobí doslova ako magnet na problémy. Starostlivý medveď máva preto plné labky práce s naprávaním jej šibalských kúskov.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria