Nadácia M-market sa rozhodla talentovanú Viktóriu Medveďovú podporiť a umožniť  rozvoj jej výnimočných schopností poskytnutím finančnej podpory prostredníctvom grantového programu Hľadáme teba.

Viktória Medveďová má jedenásť rokov a od roku 2013 je členkou Športového klubu Karate Uraken vo Zvolene, pracujúcom pri Súkromnom centre voľného času Quo vadis.

Ku karate ju priviedol dnes už nebohý tréner a zakladateľ klubu, Milan Olšiak. Ako skúsený športovec a tréner rozpoznal jej talent a dokázal v nej zapáliť nadšenie pre karate a správne ju nasmerovať. Úspech sa dostavil čoskoro, pod jeho vedením sa  v rokoch 2014 a 2015 stala vicemajsterkou Slovenska.

V roku 2017 však nečakane zomrel Viktóriin mentor Milan. S tým sa nedokázala emocionálne vyrovnať…prestala chodiť na tréningy, odmietala pomoc rodičov, kamarátov i ostatných trénerov. Našťastie v nej však zvíťazila jej športová bojovnosť a odhodlanie venovať sa karate a tomu, čo jej celý čas trpezlivo vštepoval tréner Olšiak a Viktória sa ku karate vrátila. V súčasnosti Viktória i aktívne súťaží v kata aj v kumite a v týchto disciplínach sa pravidelne umiestňuje na krajských aj celoslovenských súťažiach.