Druhý decembrový týždeň vo zvolenskom kine Star prináša opäť ďalšie filmové premiéry.

Najkrajšie sviatky roka sa už nezadržateľne blížia a práve v tomto období produkcie vyťahujú novinky s vianočnou tematikou. Už od štvrtka, 12. decembra si tak budete môcť  vychutnať horor Čierne Vianoce alebo vianočné dobrodružstvo v snímke Jumanji: Ďalší level. Svoj návrat na filmové plátna hlásia aj tvorcovia Shreka a postavičiek z Madagaskaru, ktorí prichádzajú s novým animákom Troll: Príbeh o chvoste. V predpremiére môžete vzhliadnuť i Star Wars: Vzostup Skywalkera.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

JUMANJI: ĎALŠÍ LEVEL

Obľúbené herecké kvarteto Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart je späť. Vo vianočnej novinke sa Martha, Bethany a Fridge vracajú do hry nájsť Spencera po tom, čo záhadne zmizol. Zisťujú však, že hra sa zmenila a prežiť vo svete Jumanji bude omnoho náročnejšie ako predtým. Pretože Jumanji viac nie je len džungľa, ale aj horúce púšte či zasnežené pohoria s novými, nebezpečnými nástrahami …

ČIERNE VIANOCE

Študentka Reily (Imogen Poots) je po zľahka traumatickom zážitku zo stretnutia s opačným pohlavím vysadená na všetkých chlapov. Jej spolubývajúce na internáte ju v tom mohutne podporujú, veď od čoho iného sú tu kamarátky ? Všetky sa tešia, ako si užijú vianočné sviatky v prázdnom vysokoškolskom internáte, z ktorého väčšina študentov odišla tráviť sviatky so svojimi rodinami. Dokonalú idylu plnú snehu a blikajúcich svetiel naruší séria textových správ, ktoré im začnú chodiť na mobily. Následne jedna z nich zmizne a ďalšiu zavraždí maskovaný útočník …

TROLL: PRÍBEH O CHVOSTE

Tvorcovia obľúbeného Shreka a postavičiek z Madagaskaru prichádzajú s novou rozprávkou, Troll: Príbeh o chvoste. Pokojné spolunažívanie v kráľovstve trollov Ervod je narušené, keď zlomyselný Grimmer premení kráľa Groma na kameň a jeho chvost ukryje v temnom Zakázanom lese. Podľa starodávneho proroctva je jediným trollom, ktorý môže všetko napraviť, jeho syn, princ Trym. Má na to však len tri dni! Preto sa spolu s kamarátmi vydá na divokú a nebezpečnú výpravu, aby zachránil svojho otca, získal jeho chvost späť a navrátil do kráľovstva pokoj a harmóniu.

STAR WARS: VZOSTUP SKYWALKERA – PREDPREMIÉRA

Streda, 18. december o 20.10 hod,

Každá generácia má svoju legendu a každá sága má svoj koniec. Posledný príbeh zo vzdialenej galaxie. Lucas film a režisér J.J. Abrams znova spájajú sily, aby divákov vzali na výpravnú cestu do ďalekej galaxie vo filme Star Wars: Vzostup Skywalkera. V strhujúcom závere ságy Skywalker sa zrodia nové legendy a odohrá sa konečný boj za slobodu.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.