kinostarSpomínate si na dnes už kultový seriál o mladých ľuďoch, z ktorých sa stanú superhrdinovia? Volali sa Power Rangers a teraz prichádzajú na plátna kín.

Kino Star vo Zvolenskej Európe však od uplynulého štvrtka ponúka aj ďalšiu atraktívnu filmovú novinku. V tej aj „starí páni“ ukážu, že nepatria do starého železa. A hviezdne herecké obsadenie filmu Vo veľkom štýle veru nasvedčuje, že to bude skutočne pravda. Do zvolenského kina si však stále môžete zájsť aj na slovenský film Únos či oceňovanú historickú drámu Masaryk. S deťmi môžete zájsť na rodinný animovaný film Balerína.

Power Rangers

Fanúšikovia kultového televízneho seriálu sa môžu tešiť – legendárni hrdinovia prichádzajú na plátna kín. Nudný život pätice stredoškolákov sa obráti naruby v okamihu, keď objavia starú vesmírnu loď. Každý z nich vďaka tomu získa nejakú superschopnosť a stanú sa z nich Power Rangers – Strážcovia vesmíru. Oni jediní môžu zachrániť svoje malé mestečko i celú planétu pred inváziou mimozemskej civilizácie. Ale predtým musia prekonať množstvo osobných problémov a spojiť svoje sily, aby dokázali odvrátiť hrozbu skôr ako bude neskoro.

Vo veľkom štýle

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze. Herecký koncert troch zrelých hercov, so zmyslom pre inteligentný humor a nesmrteľnú recesiu. Hrajú: Alan Arkin, Michael Caine a Morgan Freeman.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do Kino Star Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do nedele 5. marca vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Pavol Trebula.