ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 11.12.2016

Súťaž: V Kino Star Anjel Pána 2 či Vianočná párty s Jennifer Aniston

kinostarVo zvolenskom multikine aj počas končiaceho sa týždňa pribudli lákavé filmové novinky. Takými sú bezpochyby pokračovanie česko-slovenskej snímky Anjel pána či nová snímka o nezabudnuteľnej firemnej Vianočnej párty s Jennifer Aniston.

Filmová ponuka Kino Star ale nie je len o smiechu. Zaujať môže bezpochyby aj snímka Tri generácie o živote a spolužití žien v jednej rodine. Stále si ale môžete pozrieť aj aj potterovský čarodejnícky prequel Fantastické zvery a ich výskyt, animovaný film od štúdií Disney Vaiana: Legenda o oceáne či akčný Underworld: Krvavé vojny.  Počas víkendu môžete zájsť ešte aj na film Trollovia či Arrival: Prvý kontakt.

Anjel Pána 2

Anjel Petronel stále pracuje pri Nebeskej bráne, ale je presvedčený, že by si zaslúžil lepšie miesto. Jeho večný pokušiteľ, čert Uriáš, začne Petronela provokovať. Stačí odtrhnúť jabĺčko zo stromu poznania a bude vedieť to, čo vie len sám Boh! A cesta k uznaniu a lepšiemu miestu bude voľná. Hádka Petronela s Uriášom o jablko poznania ale skončí zle-nedobre. V hašterení sa vzácne ovocie skotúľa až na Zem. Hrajú: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Marián Labuda, Martin Huba a ďalší.

Vianočná párty

Jediný spôsob, ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku pre zavretím, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý nikdy nikto nezabudne. Hrajú: Jennifer Aniston , Jamie Chung , Jason Bateman a ďalší.

Tri generácie

Mladá teenagerka z New Yorku Ray sa rozhodla pre zmenu pohlavia. Jej matka Maggie je slobodná a sama má svoje problémy. Keď sa ku tomu pridá výstredná stará mama Dolly, ktorá nevie či byť viac zúfalá z toho, že z vnučky bude mať vnuka alebo z nerozhodnosti vlastnej dcéry, generačné problémy sú na svete. Všetky tri sa musia naučiť fungovať ako súdržná rodina, no jednoduché to nemajú. Hrajú: Elle Fanning , Naomi Watts , Susan Sarandon , Tate Donovan a ďalší. Upozornenie – Kino Star film nepremieta počas víkendu.

Špeciálna predpremiéra: Rogue One: Star Wars Story

Streda 14.12 o 20.00 h

Rouge One: A Star Wars Story je prvým zo série nových výpravných samostatných príbehov Star Wars. Výpravné dobrodružstvo netypických hrdinov, ktorí sa spoja v drsných časoch, aby sa vydali na nemožnú misiu, ktorej cieľom je ukradnúť plány najničivejšej zbrane Impéria – Hviezdy smrti. Pozrite si tento snímok v špeciálnej predpremiére dokonca pred oficiálnym svetovým uvedením filmu. Vstupenky na predpremiéru sú už v predaji.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do KinoStar Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do utorka 13. decembra vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Mária Zrubecová.