Zvolenské multikino Europa Cinemas pripravilo na stredu 11. júla špeciálnu premiéru dlhoočakávanej filmovej novinky Amazing Spider Man, ktorú si v tomto kine budete môcť už od nasledujúceho týždňa vychutnať nielen v realistickom 3D, ale zároveň aj v pohyblivom 4D formáte.

Stredajšia premiéra ale prinesie zaujímavý zážitok aj pre vás. Už od 18.30 h budú v priestoroch Europa Shopping Center Zvolen prebiehať súťaže a zaujímavý program spojený s premiérou nového filmu o Spider Manovi. O 19.00 h odštartuje v kinosále multikina samotná premiéra filmu, na ktorej bude navyše vyžrebovaných spomedzi majiteľov „obyčajných“ 3D lístkov šestica šťastlivcov, ktorá si bude môcť film vychutnať zo 4D pohyblivých sedadiel. Na všetkých následne na terase čaká občerstvenie na afterparty. Viac informácií nájdete už teraz na stránke www.europacinemas.sk.

Ak by ste vo filme The Amazing Spider-Man čakali pokračovanie doterajších príbehov o tejto komixovej postavičke, zostanete prekvapení. Na príbeh Petera Parkera (Andrew Garfield) sa totiž pozrieme z inej strany. Peter je medzi svojimi rovesníkmi nie veľmi obľúbený stredoškolák. V detstve ho rodičia zámerne dali do výchovy strýkovi Benovi (Martin Sheen) a tete Mayi (Sally Field), aby ho uchránili pre hroziacim nebezpečenstvom. Tak ako väčšina dospievajúcich sa aj Peter snaží zistiť, kým vlastne je a prečo sa z neho stal človek, ktorým je. Súčasne má plnú hlavu starostí so svojou prvou stredoškolskou láskou Gwen Stacy (Emma Stone). Spoločne sa plavia úskaliami lásky, záväzkov a tajomstiev. Keď Peter objaví tajný kufrík, ktorý patril jeho otcovi, pustí sa do pátrania príčin zmiznutia svojich rodičov – ktoré ho zavedú priamo do spoločnosti Oscorp a do laboratória Dr. Curta Connorsa (Rhys Ifans), bývalého otcovho kolegu. Kým Spider-Manovi je predurčené, aby sa stretol s Connorsovým „druhým ja“ Lizardom, Peter je nútený urobiť zásadné rozhodnutie o spôsobe využitia svojich schopností, ktoré navždy zmenia jeho život a ovplyvnia jeho cestu k hrdinstvu.

Vyhrajte lístky na špeciálnu SPIDER MAN PARTY v EUROPA CINEMAS Zvolen

Špeciálnej predpremiéry spojenej s afterpárty vo zvolenskom multikine Europa Cinemas sa môžete zúčastniť aj vy! Lístky sú stále v predaji na pokladniach kina, ale ak nám do utorka 10. júla 12.00 h odpoviete na našu súťažnú otázku: Ako sa volá herec, ktorý v novom filme o pavúčom mužovi stvárnil hlavnú postavu Petra Parkera, môžete vyskúšať svoje šťastie v našej súťaži. V tej hráte o dva voľné lístky na túto premiéru.

Súťaž je ukončená. Výhercu sme kontaktovali telefonicky.