Aktualizácia 19.5.2015 – Organizátori boli zo zdravotných dôvodov nútení zrušiť celé truné Zlaté Dobré časy vrátane koncertu vo Zvolene. Za vzniknuté nepríjemnosti sa organizátori ospravedlňujú. Lístky je možné vrátiť na základe informácií siete Predpredaj.sk a jej predajných miestach.


Na obdobie svojho detstva a mladosti spomína každá generácia inak. Unikátnu príležitosť nostalgicky si zaspomínať na obdobie 70., 80. a 90. rokov ponúka jedinečné turné legiend československej hudobnej scény!

Speváčka Naďa Urbánková, duo Kotvald & Hložek a skupina Maduar sú hviezdy trojkoncertu Zlaté Dobré Časy. Počas turné, ktoré sa začína 11. mája v Košiciach, si na „zlaté dobré časy“ môžu zaspomínať diváci v dvadsiatich slovenských mestách. Nechýba medzi nimi ani Zvolen, kde sa koncert uskutoční v stredu 20. mája o 18.30 hod. v Dome kultúry Podborová.

V spolupráci s organizátormi turné M&M Brothers Management sme pre vás pripravili súťaž, v ktorej jeden z vás môže vyhrať dve VIP vstupenky na zvolenský koncert. S VIP vstupenkami okrem účasti na skvelom koncerte získate aj prístup na súkromné stretnutie s hosťami turné v zákulisí. Navyše si budete môcť vybrať jednu skladbu, ktorú Naďa Urbánková, Kotvald s Hložkom alebo Maduar (vy si vyberiete, kto) venuje počas koncertu len vám.

Do žrebovania o VIP vstupenky zaradíme všetkých, ktorí do stredy 13. mája odpovedia na otázku:  Milovali ste zlaté časy svojho mesta Zvolen a život v ňom?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sta stala Monika Zámečníková.

Naďa Urbánková

Speváčka s veľkými okrúhlymi okuliarmi a ešte väčším hlasom bola na vrchole svojej slávy v 70. rokoch. Rovnako dobre vedela precítiť zimomriavkový duet s Jiřím Grossmannom Drahý můj, ako aj poetickú skladbu Závidím či roztopašnú pieseň Blonďák s červenou bugatkou. Zamatový hlas Nadi Urbánkovej jej päťkrát vyspieval Zlatého Slávika, avšak svoj talent prejavila aj ako nadaná divadelná a filmová herečka, moderátorka či spisovateľka.

Petr Kotvald a Stanislav Hložek

Chlapčenský šarm, unikátne tanečné kreácie a obrovská dávka pozitívnej energie – to sú tri najväčšie zbrane legendárnej dvojice z 80. rokov. Vedeli ste, že megahit Petra Kotvalda a Stanislava Hložeka Holky z naší školky je najpredávanejšou nahrávkou v histórii československého hudobného priemyslu? Niet sa čo čudovať, veď dodnes roztancuje a rozospieva niekoľko generácií fanúšikov. Lámači ženských sŕdc majú na konte aj hity ako Diana, Bílá královna či Můj čas, ktorý naspievali spolu s Hanou Zagorovou. Kotvald a Hložek sa na Slovensku objavia ako spevácka dvojica prvýkrát po 30 rokoch!

Maduar

Keď skupina Maduar bodovala so svojím prvým singlom I Feel Good na popredných priečkach hitparád, ešte netušila, že ju čaká zlatá éra plná hitov, ocenení a platinových či zlatých platní za predaj nosičov. Prvá slovenská „dancefloorová“ skupina v 90. rokoch vďaka hitom Do it, Hafanana alebo Anjel vypredávala diskotéky a štadióny. Ste zvedaví, ako to dokážu roztočiť bratia Matyinkovci v roku 2015? Minulý rok na výnimočnom comebackovom koncerte v Rimavskej Sobote skákalo pod open-air pódiom niekoľko tisíc ľudí! Ako jediných slovenských zástupcov si ich vybral aj David Hasselhoff pre svoj retro koncert v Orechovej Potôni.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.zlatedobrecasy.sk. Lístky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.