Fenomenálna letecká skupina Frecce tricolori, rakúski Flying Bulls, famózny Zoltán Veres, americký bombardér Boeing B-52 Stratofortress s neuveriteľným rozpätím krídel takmer 60 metrov, Suchoje Su-22 poľských vzdušných síl, najnovší MiG-29M2, či ďalšie lietadlá z Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie, Nemecka, Belgicka, Holandska či Švédska a samozrejme to najlepšie z výbavy vzdušných síl Slovenskej republiky, košický Retro sky team, či legendárni Očovskí bačovia. Toto všetko sú lákadlá tohtoročných Medzinárodných leteckých dní SIAF 2012.

Tie sa po roku opäť uskutočnia na Letisku Sliač už cez víkend 1. a 2. septembra. Areál sa v každý deň otvorí o 8.00 h, ale presnejší program bude známy až 24. auguste. Pripravené budú opäť odstavné parkoviská, z ktorých bude tentokrát kyvadlová doprava až k vstupom na letisko zadarmo. Kyvadlová doprava, aj keď spoplatnená, bude jazdiť aj priamo z Banskej Bystrice a Zvolena. To všetko preto, že celkovo sa očakáva záujem možno až sto tisíc ľudí o toto najväčšie letecké podujatie roka.

Aktuálne informácie o podujatí Slovak International Air Fest hľadajte na internetovej stránke podujatia i oficiálnom facebooku… Vstupenky na SIAF 2012 sú už v predaji, ale ak chcete skúsiť svoje šťastie, môžete sa zapojiť do našej súťaže na portáli BBonline.sk…