ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 1.12.2016

Súťaž: Kino Star láka na novú disneyovku či ďalší Underworld

kinostarZvolenské multikino, už mesiac pod značkou Kino Star, láka na filmové novinky do Zvolenskej Europy. Tento týždeň prináša nový animovaný film od štúdií Disney v slovenskom dabingu či piate pokračovanie akčného hitu Underworld.

Na novinky aktuálneho týždňa, ktoré si od štvrtka môžete v kine pozrieť, sa pozrieme v našom príspevku podrobnejšie. Okrem troch aktuálnych premiér môžete ešte stále vidieť aj potterovský čarodejnícky prequel Fantastické zvery a ich výskyt a počas víkendu aj animovaných veselých Trollov.

Vaiana: Legenda o oceáne

Ďalší strhujúci animovaný príbeh z Disney štúdií o odvážnom dievčati, ktoré sa rozhodne zachrániť svoj ľud a tak sa vydáva na nebezpečnú plavbu naprieč otvoreným oceánom. Počas svojej cesty stretáva kedysi mocného poloboha Mauiho, ktorý jej pomáha stať sa skúsenou moreplavkyňou. Spoločne sa plavia, zažívajú nebezpečné dobrodružstvá, stretávaju obrovské monštrá a príšery,ktorým uniknú len o vlások. A Vaiana počas cesty plní dôležitú úlohu svojich dávnych predkov a objaví niečo, čo vždy hľadala – samú seba. V slovenskom znení budete počuť napríklad aj Lukáša Latináka.

Underworld: Krvavé vojny

Už po piatykrát si Kate Beckinsale oblečie kostým Selene a v pokračovaní filmovej série Underworld s podtitulom Krvavé vojny sa pokúsi zastaviť odveký boj medzi Lykanmi a Upírmi.

Santa je stále úchyl

Pokračovanie divácky úspešnej, vianočnej nekorektnej komédie. Odpudivo neodolateľný zlodej Willie je stále alkoholik, stále sukničkár a už zase na dne. Znovu si teda oblečie kostým Santu a neochotne spojí sily s bývalým parťákom Markusom, aby na Vianoce vykradli centrálu jednej skorumpovanej chicagskej charity. Po viac ako jedenástich rokoch vzniklo pokračovanie Santu, ktorý je všetko, len nie ľudomil.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do KinoStar Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do pondelka 5. decembra vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Maria Krajčiová.