ZVonline.sk, US Embassy | 30.4.2011

Súťaž: Americkí ambasádori hudby 7. mája v B. Bystrici

The United States Air Forces in Europe Band (USAFE) je kapela Amerického vojenského letectva v Európe, ktorá reprezentuje americké letectvo na diplomatických, ceremoniálnych a medzinárodných stretnutiach na najvyššej úrovni. „Americkí ambasádori hudby” sídlia v Sembach Kaserne v Nemecku a vystupujú už viac ako 60 rokov.

Hudobný program kapely zahŕňa rôzne štýly americkej a európskej hudby a predstavuje výber, ktorý osloví každé publikum – počnúc od toho najlepšieho z americkej hudby z Broadway, Hollywoodu až po zvuky dixielandu z New Orleansu a big band jazzu, rovnako ako aj tradičné dychové skladby, pochody a vystúpenia vynikajúcich vokálnych a inštrumentálnych sólistov.

7. mája od 19.00 h si budete môcť ich vystúpenie vychutnať aj v Banskej Bystrici. Vystúpia v Športovej hale Dukla na Štiavničkách.

S portálom ZVonline.sk navyše hrajú aj Zvolenčania o dva lístky na tento koncert! Stačí do 4. mája 15.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, v koľkých slovenských mestách vystúpi európska hudobná skupina Amerického vojenského letectva, v rámci tohto koncertného turné.

[contact-form 6 „Sutaz amerik“]