Rok čo rok, to isté prekvapenie pod vianočným stromčekom? Zahoďte predsudky, zahoďte pochybnosti. Ponožky, ako nestarnúca klasika, už dávno nepatria k otrepaným darom, ktoré sa vám po rokoch zunujú.

Dnes už nemusíte darovať len ponožky – ale spolu s nimi darujete dobrú náladu, štipku humoru a obyčajné ponožky sa zmenia na dobrodružstvo s príbehom. Vaše chodidlá tak vyčaria úsmev nielen vám, ale aj všetkým naokolo.

Čaro ponožkových darčekov

Ako vybrať tie správne? Zamyslite sa nad vlastnosťami osoby, povolaním, spomeňte si na jej záľuby či obľúbené filmy. Ak sa trafíte do ponožkového vkusu obdarovanej osoby, zaručene zožnete úspech.

Veselé ponožky odrážajú osobnosť. Ide predsa o ponožky s dušou, ktorými robíte radosť nielen sebe, ale aj ostatným vôkol vás.

Vybrať si môžete napríklad futbalové ponožky pre športovcov, medicínsky vzor pre zdravotníkov, kvetinky pre nežné polovičky, les a hory pre turistov alebo čičmianske vzory pre milovníkov ľudového umenia. Potešiť vás môžu ponožky od Paradoo, ktoré ponúkajú obrovský výber naozaj dizajnových kúskov.

Ponorte sa do detského sveta

Určite nezabudnite obdarovať ani vaše ratolesti. Dokonca si môže humorné ponožky kúpiť celá rodina a zladiť sa na rodinné návštevy či výlety.

Pre deti vyberte motív ich obľúbených hrdinov či rozprávok. Bojíte sa, že takýto darček deti nezaujme?

Darujte im milý set darčekov, napr. veselé ponožky, detské plagáty, nálepky či obrazy s ich obľúbenou postavičkou, a deti si tak môžu vyzdobiť detskú izbu a farebne sa k tomu zladiť.

Chodidlá ako v bavlnke

Okrem moderného dizajnu, získate aj komfort pre vaše nohy. Štýlové a pestré ponožky obsahujú zväčša vysoký podiel bavlny, čím zaručíte vašim chodidlám maximálne pohodlie. Splnená je teda nielen dizajnová stránka, ale aj funkčnosť a praktickosť, ktorú oceníte.

Či už ste sa rozhodli urobiť radosť vášmu súrodencovi, otcovi, mame, kamarátke alebo sebe, pestrofarebné ponožky určite potešia.