ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 15.8.2019

Strhujúci dokument o Diegovi Maradonovi či komédia Vtedy v Hollywoode v kine Star

Ani v polovici augusta nechýbajú vo zvolenskom kine Star filmové premiéry.

Už od štvrtka, 15. augusta opäť zažiari na filmovom plátne Brad Pitt či Leonardo DiCaprio. Herecké hviezdy sa tentokrát predstavia spoločne v komediálnej dráme Vtedy v Hollywoode. V dokumente Diego Maradona budeme môcť spoznať i život tohto známeho a úspešného argentínskeho futbalistu. Fanúšikovia sa dozvedia detaily o jeho drogových škandáloch, kontaktoch s mafiou či nemanželských deťoch, ktorých má hneď niekoľko.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

VTEDY V HOLLYWOODE

Jeho filmy ako Pulp Fiction, Kill Bill, či Nehanební bastardi sa stali kultovými. V deviatom filme režiséra Quentina Tarantina sa televízny herec (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročný kaskadér (Brad Pitt) rozhodnú presadiť pri filme na konci zlatej éry Hollywoodu v roku 1969 v Los Angeles.

DIEGO MARADONA

V stredu 21.8. o 20.25 h.

Diego je usmievavý chlapec z predmestia, ktorý miluje futbal a svoju veľkú rodinu. Vďaka obrovskému talentu plní sny sebe, svojim blízkym i stovkám miliónom fanúšikom po celom svete. V Neapoli, kde aj diabli potrebujú svojich bodyguardov, sa Diego stáva Bohom. Fanatický obdiv a slávu je ťažké ustáť a Diego skrýva svoju ľudskú tvár čím ďalej viac pod maskou Maradonu. Tomu nie sú cudzie divoké večierky, nevery, podvody, kokain ani pletky s mafiou. A zničujúca špirála sa roztáča… Strhujúci portrét jednej z najslávnejších kontroverzných osobností vôbec, poskladal držiteľ Oscara Asif Kapadia (Senna, Amy) z viac než 500 záberov v Maradonovho súkromného archívu.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria