PR článok | 8.5.2019

Stavebné práce a rekonštrukcie vo Zvolene a okolí

Ako každá činnosť, tak aj stavebníctvo si vyžaduje skúsenosti pre kvalitne vykonanú prácu ktorá zaručí požadovaný výsledok. Jedná sa tiež o služby ktoré sú často lokálneho charakteru.

Toto je okrem iného aj z dôvodu presunov veľkých hmôt ktoré by sa pri väčších vzdialenostiach prejavili na cene diela. Takouto lokálnou firmou ktorá sa zaoberá prevažne rekonštrukciou bytov je aj Finalis. Hlavným pôsobiskom sú Zvolen a Banská Bystrica. Samozrejme práce sú vykonávané aj v okolitých obciach. Čo sa týka zamerania firmy tak najčastejšie sa jedná o kompletné prestavby a rekonštrukcie bytov. Toto zahŕňa hlavne murárske práce, vodoinštalačné a elektrikárske práce.

Ďalej firma vykonáva montáž sadrokartónu a stierkovanie stien a stropov. Finalizácia stavby potom býva napríklad maľovanie bytu, prípadne podľa požiadaviek aj tapetovanie. V prípade stavby na kľúč sa finálne kladie aj podlaha, či už sa jedná o plávajúcu laminátovú podlahu alebo o drevenú podlahu.

Okrem bytov sa firma tiež zaoberá rekonštrukciami domov prípadne obchodných a kancelárskych priestorov. Zrekonštruovaný penzión Olympia v Banskej Bystrici je tiež pre predstavu jednou z možností ktoré sú blízke činnostiam firmy.