Ani vo zvolenskom kine Star nebude chýbať premiéra vianočne naladenej komédie Šťastný nový rok.

Už od štvrtka, 5. decembra si spomínanú komédiu môžu vychutnať všetci priaznivci slovenskej kinematografie. Filmová novinka poteší aj fanúšikov seriálu Milenky, nakoľko sa predstaví štvorica seriálových hrdiniek. Vo filme tak zažiari Táňa Pauhofová, Gabika Marcinková, Antónia Lišková, Zuzana Norisová a mnohí ďalší. Vianočné obdobie pripomenie i dobrodružný film Jumanji: Ďalší level. Ten bude možné vzhliadnuť v predpremiére, a to počas piatka až nedele.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde. Ponuku hrať vo filme okrem štyroch hlavných postáv zo seriálu Milenky prijali i herci Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Marek Majeský či Jakub Prachař.

JUMANJI: ĎALŠÍ LEVEL – PREDPREMIÉRA

Piatok, 6. decembra až nedeľa, 8. decembra o 16.30 alebo 20.35 hod,

Obľúbené herecké kvarteto Dwayne “The Rock” Johnson, Jack Black, Karen Gillan a Kevin Hart je späť. Vo vianočnej novinke sa Martha, Bethany a Fridge vracajú do hry nájsť Spencera po tom, čo záhadne zmizol. Zisťujú však, že hra sa zmenila a prežiť vo svete Jumanji bude omnoho náročnejšie ako predtým. Pretože Jumanji viac nie je len džungľa, ale aj horúce púšte či zasnežené pohoria s novými, nebezpečnými nástrahami …

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.