PR článok | 4.8.2020

Sťahovanie firiem aj domácností

Radšej vyhorieť ako sa sťahovať. To je slovenské porekadlo. Kto zažil nejaké väčšie sťahovanie ten tomuto veľmi dobre rozumie.

Jedná sa o náročnejšiu činnosť ako to na prvý pohľad vyzerá. Všetko to balenie do krabíc, balenie väčších kusov nábytku do fólie alebo iného ochranného obalu aby nedošlo pri manipulácii k poškodeniu. Ďalej presun po schodoch alebo v malo výťahu a kopec ďalších vecí ktoré Vás dopredu ani nenapadnú. Vie to byť naozaj nočná mora. Našťastie dnes už existuje profesionálne riešenie v podobe sťahovacej služby.

Tu jednoducho odovzdáte celý proces do rúk takejto firme a užívate si iba kvalitný a rýchly výsledok v podobe kompletne presťahovaného bytu, domu alebo firemného priestoru. Sťahovanie firiem a kancelárií v Bratislave ale aj inde po Slovensku už býva takmer sto percentne v réžii takýchto firiem. Tu už okrem štandardného presunutia bývajú často krát požadované aj doplnkové služby ako je poistenie celého vybavenia alebo napríklad aj skladovanie.

Skladovanie sa využíva v prípade že je potrebné priestor vypratať ale ešte nie je pripravený nový priestor. V tomto medziobdobí putuje nábytok a ďalšie vybavenie do skladu. Určite ale odporúčame využiť sťahovaciu službu aj v prípade súkromných priestorov.

Ostane Vám čas na športové aktivity napríklad v dnešnej dobe na obľúbenú jazdu na elektrobicykli alebo iné podujatia vo Vašom okolí. Akcie a podujatia nájdete na webe corobis.sk.