Športový areál Hájik v Lieskovci po roku znova ožije podujatím Sport & Music Fest. Štvrtý ročník športovo – hudobnej akcie sa uskutoční už počas soboty 20. a nedele 21. júla.

Športoví nadšenci si počas festivalu budú môcť svoje sily zmerať hneď vo viacerých súťažných disciplínach. Súťažiť môžu napríklad v tenise, bedmintone, malom futbale, plážovom volejbale či volejbale na tráve. Chýbať nebude ani tradičný večerný beh a v nedeľu sa uskutoční i detský prekážkový beh Gladiator Kids.

Medzi súťažnými dňami si športovci môžu v sobotňajších večerných hodinách vychutnať aj zábavu so slovenskými hudobníkmi. Tá odštartuje okolo 21.00 hod, a ako prvá sa predstaví skupina Back2Back, ktorá zábavu rozprúdi zmesou tanečných hitov, rockovej klasiky, funky a modernej popovej muziky.

Hlavným hosťom večera je slovenská osem členná kapela Polemic. K dobrej nálade prispejú i dvaja talentovaní umelci Adiss & Šorty, ktorí sa zúčastnených pokúsia roztancovať svojimi hitmi ako sú Hraj mi, či Heygirl. Hudobný program ukončí diskotéka, o ktorú sa postará DJ Keks. Podrobnejšie informácie k podujatiu môžete získať na nasledujúcej stránke.