PR článok | 22.4.2020

Spoločnosť Kávomaty rozširuje predaj o rúška a dezinfekčné gély

V súvislosti s aktuálnou situáciu sa spoločnosť Kávomaty rozhodla spustiť predaj rúšok a dezinfekčných gélov vo svojich automatoch. Jeden takýto automat je vystavený na pobočke vo Zvolene.

Pobočka sa nachádza sa na ulici Nográdyho 24 (sídlisko západ, v areáli Stavebné bytové družstvo). Verejnosť má prístup do areálu v čase od 7.00 do 16.00.

Zákazníci si môžu zakúpiť dezinfekčné gély 75 ml a ochrané rúška.

Ďalšie predajné miesta ochranných textilných rúšok a dezinfekčných gélov v našich automatoch nájdete na našich stránkach www.kavomaty.sk.

Pobočka pracuje v obmedzenom režime, rešpektuje všetky súčasné nariadenia vlády a bezpečnostné opatrenia aby sme zabránili šíreniu nákazy. Chutnú taliansku kávu a ďalšie produkty spoločnosti Kávomaty si zákazníci môžu objednať cez e-shop  na www.kavomaty.sk/obchod, teraz so zľavou 20 % pri zadaní kódu „ZDRAVIE“.

Spoločnosť Kávomaty bola založená v roku 1993 Ing. Petrom Grondžákom. Kávomaty s.r.o. má celonárodné pokrytie prostredníctvom piatich pobočiek – Bratislava – Ivanka pri Dunaji, Trenčín, Zvolen, Kežmarok a Košice.

Ponúka komplexné riešenia vo svete kávy. Hlavnou činnosťou je aj naďalej prevádzkovanie vendingových automatov a všetky potrebné služby pre tento segment. Ide o jednu z popredných spoločností v kvalite na slovenskom trhu. Okrem toho sa venuje aj Office Coffee Service = riešeniu pitného a kávového režimu pre kancelárske prostredie. Dynamicky rastúcou činnosťou spoločnosti je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie ako sú hotely, reštaurácie a kaviarne. V každej z týchto oblastí poskytuje ucelený balík služieb.