Životné poistenie je dnes jednou zo samozrejmých súčastí pokojného a bezpečného života každého z nás. Ale v spleti poistných produktov poisťovní či bánk, nie je jednoduché vybrať si ten ideálny.

Tradičné životné poistenie sa postará o vás alebo vašu rodinu v prípadoch úrazov alebo iných nečakaných udalostí. Poistiť pritom môžete nielen seba, ale aj celú svoju rodinu. Výhodným je navyše spojenie poistenia so sporením a investíciami do svojej budúcnosti. AXA ponúka poistné i bankové služby, ale navyše aj ich skĺbenie. V AXA bank si môžete založiť atraktívny sporiaci účet, AXA je ale aj spoľahlivým partnerom v životnom poistení, poistení vašich ciest a dovoleniek, automobilu, domova či v dôchodkovom sporení a investíciách.

Ponúka napríklad investičné životné poistenie, ktoré vám jednak dáva komplexnú poistnú ochranu, ale zároveň ponúka široké možnosti investovania. Šancu investovať máte už od 10 Eur mesačne a môžete si vybrať z možnosti stabilného zhodnocovania vašej investície alebo sa môžete rozhodnúť využiť podielové fondy spravované spoločnosťou AXA či presne pripravené investičné stratégie.

Investičné poistenie sa ale nemusí týkať len vás, ale napríklad aj špecializovane vášho dieťaťa. Investičné poistenie Lienka napríklad ponúka možnosť životného poistenia spojeného s výhodným investovaním, ktoré dieťaťu sporí na vstup do života.

Príďte sa aj vy informovať o výhodách investičného životného poistenia, či možnostiach klasického poistenia na pobočky AXA vo Zvolene. Nájdete ich na ulici J. Kozáčeka 13 a na Námestí SNP č. 12, kde vám poistné a investičné produkty nielen priblížia, ale prispôsobia aj presne vašim životným potrebám.