Žiadna žena si nevie predstaviť svoj život bez niekoľkých obľúbených šperkov. Napriek všestranným módnym trendom dnešného sveta návrhári módnych šperkov neustále potešujú ženy obrovským množstvom sponiek, retiazok, náramkov, prsteňov a príveskov rôznych tvarov a vzorov.

Krásne náušnice, náhrdelníky, retiazky a brošne doslova rozbúchajú ženské srdce. V tomto článku sa pozrieme na to, aké šperky by mala mať každá žena.

Ako kombinovať šperky?

Kombinovať sa dá všetko – zlato a striebro, súpravy náramkov a prsteňov, krikľavé kamene – pravidlom by mala byť vždy tenká hranica medzi krikľavosťou a pútavosťou.

Všeobecným pravidlom nosenia šperkov je „pravidlo troch„, ktoré znamená, že žena môže mať na sebe maximálne tri šperky naraz. Napríklad náušnice, retiazku s príveskom alebo náramok s prsteňom.

Prítomnosť rozsiahleho množstva šperkov (náušnice, náhrdelník, náramok, prsteň v rovnakom štýle a farebnom prevedení) naraz už nie je relevantná a považuje sa za pomerne hrubé porušenie štýlu. Do módy šperkov vstúpil minimalizmus.

Aké šperky by mala vlastniť každá žena?

Súprava pozostávajúca z náušníc, retiazky a prívesku spolu s prsteňom, náramkom a dokonca aj brošňou je univerzálnou kolekciou, ktorú by mala mať každá žena.

Veľmi obľúbenou značkou šperkov je Pandora. Šperky Pandora sú pomerne originálne a majú rôznorodý dizajn. Každý model má iný účel a možno ich použiť ako prívesok na retiazku alebo náramok. Sortiment týchto šperkov je tak rozmanitý a veľký, že si môžete vybrať šperk doslova k akémukoľvek štýlu oblečenia alebo požiadavkám.

Prívesky na náramky Pandora sa vyrábajú s rôznymi motívmi. Bez ohľadu na to, čo chcete svetu povedať. Prívesky môžu mať jednoduché tvary, napríklad motýľov a srdiečok. Existuje však mnoho iných, výraznejších šperkov, ktoré sú sofistikovaným doplnkom k večernému oblečeniu. Nikdy však nezabúdajte na čistenie Pandory. Ako každý šperk, nosením a kontaktom s pokožkou môže stmavnúť a zašpiniť sa.

Náramok s príveskom, ako je Pandora, sa vždy vyznačuje vysokou kvalitou spracovania. Vďaka mnohostrannému a profesionálnemu spracovaniu sú prívesky, náušnice, náramky a všetky ostatné šperky vyrobené tak, aby vyzerali čo najštýlovejšie a zároveň čo najodolnejšie.