Od novembra sa postupne mení tvár multikina v obchodnom centre Zvolenská Európa. Europa Cinemas vystriedalo Kino Star a s novým prevádzkovateľom prichádzajú aj niektoré pozitívne zmeny pre divákov.

kino-star-zvolenSpoločnosť Kino Invest, ktorá už takmer rok prevádzkuje napríklad multikino Kino Star v novom obchodnom centre v Lučenci, je od začiatku novembra prevádzkovateľom aj dvojsálového kina vo Zvolenskej Európe. Kino Star tak  vystriedalo značku Europa Cinemas.

„Okrem zmeny názvu môžu diváci očakávať aj iné a veríme že príjemné zmeny, ktoré sa budú zavádzať postupne. Dramaturgia kina bude postavená na komerčných tituloch, ktoré prichádzajú do kín, ale priestor dostanú aj menej komerčné artové tituly. Nebudú chýbať predpremiéry či špeciálne eventy k filmom,“ hovorí Richard Kliment, konateľ spoločnosti Kino Invest.

Už od začiatku novembra si mohli návštevníci všimnúť dočasné obmedzenia v rámci kina, ktoré súviseli práve s prebiehajúcimi aj technickými zmenami. Kino Star vo Zvolene sa však už dostáva do plnej prevádzky a postupne bude rozširovať aj ďalšie služby pre divákov. Novinkou budú napríklad aj LCD panely, ktoré budú divákov informovať o prichádzajúcich filmoch.

kinostarMení sa aj systém kúpy internetových vstupeniek, ktoré je možné zakúpiť si cez adresu www.kinostar.sk prípadne prostredníctvom aplikácie Budicheck. Lístky zakúpené prostredníctvom internetu už stačí predložiť pri vstupe do kinosály napríklad v smartfóne.

Diváci kina sa môžu tešiť aj na súťaže o voľné lístky, a to na facebooku Kino Star Zvolen, kde nájdu aj vždy aktuálne správy o programe. Zároveň ale budete už čoskoro nachádzať rozšírené informácie o programe aj na portáli ZVonline.sk, ktorý bude rovnako pravidelne prinášať súťaže o voľné lístky na ľubovoľné filmové premietania v zvolenskom kine.