Jarná časť TO NAJLEPŠIE TOUR Richarda Müllera bola doslova triumfom! Každý koncert obľúbeného speváka sprevádzali  standing ovation. Šansónové úpravy hitov „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“, či „Po schodoch“ sa fanúšikom veľmi páčili.

Skvelú atmosféru si užívalo nielen publikum, ale aj obľúbený spevák. Pre veľký záujem Richard Müller pokračuje s netradičným turné aj na jeseň. Richardove piesne v podaní  akustických hudobných nástrojov zaznejú už 10. októbra aj vo Zvolene v Dome kultúry Podborová.

Koncerty jarnej časti TO NAJLEPŠIE TOUR dopadli na výbornú! Komornú šansónovú polohu Richardových najväčších hitov fanúšikovia ocenili burácavý potleskom. Koncerty si užívalo publikum aj obľúbený spevák.

RM_BO2016_poster_A2_jesen8„Hrali sme v menších českých a slovenských mestách a  ľudia boli fantastickí. Tým pádom som si to aj ja užíval. Ja používam jednu vetu, keď sa mi koncert páči. Vravievam: Najradšej by som si vás vozil na každý koncert. A túto vetu som použil skoro každý koncert. Ďakujem mojim fanúšikom, vážim si. Podľa reakcií a standing ovation si myslím, že túto netradičnú polohu prijalo publikum výborne. Užívali sme si to všetci,“ povedal Richard Müller.

Obľúbený hudobník každé turné prináša fanúšikom niečo nové. Hity „Milovanie v daždi“, „Rozeznávám“, „Koniec sveta“, či „Po schodoch“ v akustickom podaní Richardových fanúšikov vás doslova očaria. V sprievode klarinetu, flauty či kontrabasu budú neopakovateľným hudobným zážitkom.

„Moja kapela je skvelá. Spolu hráme už dlhé roky, pribudol akurát kontrabasista Maťko Gašpar, s ktorým som už v minulosti spieval. Hrá nám to perfektne.“ dodáva Richard Müller.

Vynikajúci zážitok si chce oceňovaný spevák a skladateľ zopakovať aj vo Zvolene, kde sa so svojou kapelou predstaví už 10. októbra v Dome kultúry Podborová. Nenechajte si ujsť intímnu výpoveď Richarda Müllera, ktorá sľubuje neopakovateľný hudobný zážitok.

Na TO NAJLEPŠIE TOUR Richarda sprevádza gitarista Peter Markuljak, klávesista Matej Benko, kontrabasista  Martin Gašpar, Michal  Žáček, ktorý hrá na dychové nástroje a bubeník a kapelník Juraj Kuchárek.

Vstupenky sú  k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk a v Informačnom centre Zvolen.

Súťaž o vstupenky

S portálom ZVonline.sk má možnosť jeden z vás vyhrať dve vstupenky na koncert Richarda Müllera vo Zvolene. Stačí nám do nedele 2. októbra odpovedať na otázku: V ktorej známej skladbe Richarda Müllera sa spieva „Keď dážď ťa hľadí mokrou rukou, rozpúšťa sa iba cukor,…“?

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Lenka Hudecová.