Rezidenčný projekt, v ktorom spokojní obyvatelia doterajších dvoch etáp našli svoj vysnívaný nový domov, sa teší ďalšiemu pokračovaniu. Tretia etapa projektu je už vo výstavbe a budúci rezidenti sa na sťahovanie „do nového“ môžu tešiť už koncom roka 2023.

Štyri bytové domy s piatimi nadzemnými podlažiami ponúkajú záujemcom o nové bývanie 83 jedno až štvorizbových bytov, dostatok garážových aj vonkajších parkovacích kapacít a pivničné či skladové priestory. Moderne a funkčne riešené byty predstavujú skutočne efektívne dispozičné riešenia a premyslenú využiteľnosť plochy. Konštrukcia bytových domov pomocou filigránového riešenia zase poskytne presnosť realizácie a následne vysoko cenený užívateľský komfort.

Okolie bytových domov bude niesť rovnaký developerský podpis ako predchádzajúce dve etapy. Dostatok zelene, priestor pre trávenie voľného času, aj detské ihriská – to všetko nájdu budúci obyvatelia Rezidencie Hron v modernom prevedení a dôkladnom funkčnom ako aj estetickom stvárnení.

Rezidencia Hron je moderná obytná štvrť, ktorá v sebe spája príjemnú lokalitu, obklopenú zeleňou v blízkosti rieky Hron, občianskej vybavenosti a všestranných možností aktívneho či pokojného trávenia voľného času. Do centra mesta to majú pritom rezidenti na 10 minút príjemnej prechádzky.

Rezidencia Hron už viac ako sedem rokov píše príbeh moderného bývania v nerušenom susedstve novej mestskej štvrte, z ktorej je všade blízko.

www.rezidenciahron.sk