Letné prázdniny sa prehupli do svojej druhej polovice a spríjemniť si ich môžete napríklad aj návštevou kina. Pripravené sú viaceré novinky.

Už od štvrtka, 5. augusta môžete zhliadnuť napríklad slovenskú komédiu Známi neznámi, českú športovú drámu Smečka či komediálnu drámu Bože, ty si hajzel. Program zvolenského kina Star zároveň obohatí aj dobrodružno-akčná snímka The Suicide Squad: Samovražedná misia, pričom si v najbližších dňoch prídu na svoje i najmenší návštevníci kina. Tí si budú môcť vychutnať animák Malý Yeti 2.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

BOŽE, TY SI HAJZEL

Čo urobíte, keď zistíte, že už vám v živote nezostáva veľa času? Budete ako chuderka plakať v kúte a čakať na zázrak, alebo to najlepšie z vášho plánovaného života vtesnáte do posledných dní? Šestnásťročná Steffi v tom má jasno. Napriek vydeseným rodičom a tlaku okolia, že by sa mala ísť ihneď liečiť, na nič nečaká a urobí impulzívne rozhodnutie, hoci doteraz bola vždy poslušné dievča. Nasadne do auta a tajne sa vydá s cudzím chalanom Stevom na cestu do Paríža za svojou láskou. Na čo čakať, no nie?

MALÝ YETI 2

Malý Yeti 2 je pokračovaním úspešnej rozprávky o teenagerovi Adamovi, ktorý zistí, že jeho otcom je legendárny Yeti. Konečne si vybudovali spoločný domov a nažívajú ako bežná rodinka – i keď majú o niečo viac domácich miláčikov ako býva zvykom. Z otca je mediálna hviezda a Adamovi, ktorý túži byť obyčajným teenagerom, to začína poriadne liezť na nervy. Preto si celkom oddýchne, keď jeho otec odletí na Aljašku, aby tam bojoval za ochranu životného prostredia a prekazil plány bohatej ropnej spoločnosti. Lenže Yeti náhle zmizne a nikto nevie, čo sa s ním stalo. A tak sa Adam opäť musí vydať na dobrodružnú cestu, aby spolu s chlpatými kamošmi znovu našiel svojho už raz strateného tatka.

SMEČKA

Dávid má šestnásť, má krásnu priateľku, rodičia ho podporujú vo všetkom, do čoho sa pustí, a vytvárajú mu patričné finančné základy. Teraz sa presťahoval, má nastúpiť do nového hokejového tímu Vlkov a zabojovať o miesto brankárskej jednotky. Lenže nováčik v pevnom zomknutom kolektíve, to bohužiaľ neveští nič dobré. Čo robiť, keď ťa tvoji členovia nevezmú medzi seba, a opustí ťa dievča? Špirála šikanovania, odvety a vzájomných bojov sa roztáča. Pre väčšinu hráčov je to spočiatku asi len zábava, ale kapitán Jerry tlak neustále stupňuje. Niekto z tímu možno nesúhlasí, ale nikto nič neurobí. A šikana sa z kabíny následne presunie na internet. Podarí sa Dávidovi vybojovať svoje miesto v tíme, v škole, v živote, a Vlkov poraziť?

THE SUICIDE SQUAD: SAMOVRAŽEDNÁ MISIA

Vitajte v pekle, známom ako Belle Reve! Práve tak sa volá väznica s najvyššou mierou úmrtnosti v Spojených štátoch a práve tu sú držaní najhorší superzloduchovia komiksového sveta. Urobia čokoľvek, aby sa dostali von, dokonca sú ochotní stať sa členmi supertajnej a supertemnej operácie, v ktorej budú musieť na chvíľu prejsť na správnu stranu zákona.

ZNÁMI NEZNÁMI

Sladko horká komédia o partii českých a slovenských priateľov, ktorí sa schádzajú v pražskom byte, aby oslávili príchod Nového roku. Poznajú sa už dlho a aj toto stretnutie by sa nieslo v duchu klasickej silvestrovskej oslavy, keby… Keby sa nezrodil zdanlivo nevinný nápad : dať mobilné telefóny na stôl a nahlas zdieľať každú správu a prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe nesmieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi…? Stačí jeden večer a z dobrých známych sa stanú neznámi.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.