Najočakávanejšia siedma a posledná časť zo série filmov „Harry Potter“ prichádza v dvoch častiach pod názvom “Harry Potter a Dary smrti”.

V prvej časti “Harry Potter a Dary smrti I” sa Harry, Ron a Hermiona vydávajú na veľmi nebezpečnú misiu – tentokrát bez dohľadu svojich profesorov a predovšetkým bez ochrannej ruky profesora Dumbledora. Musia sa spoľahnúť len na seba viac ako kedykoľvek predtým. Ako sa s tým vysporiadajú uvidíte na plátnach našich kín už od 18. septembra.

Banskobystrické multikino Europa Cinemas však, podobne ako pri všetkých veľkých novinkách, prichádza s exkluzívnou predpremiériou! Na Harry Potter Party každý účastník obdrží okrem jedinečného filmového zážitku v aj filmový plagát a na následnej afterparty zažije aj neopakovateľnú iluzionistickú MAGIC SHOW! A to už v sviatočnú stredu 17. novembra o 19.00 h.

Na exkluzívnu Harry Potter Party si už dnes môžete zakúpiť vstupenky na pokladniach multikina Europa Cinemas, či online prostredníctvom webu multikina, alebo môžete skúsiť šťastie v našej súťaži! S portálom BBonline.sk hráte o dva lístky a aj vy môžete byť medzi prvými Banskobystričanmi, ktorí tento film uvidia! Zapojte sa do našej súťaže tu…