Beh okolo priehrady, turnaj v plážovom volejbale, aktivity pre deti, ukážky práce hasičov, lukostreľba, bubnovanie, koncerty skupín POHODA/ZV a L.U.S.K.

Toto ponúkne športovo – zábavný deň na Môťovskej priehrade v sobotu 20. augusta 2016 v rámci podujatia, ktoré je podporené Mestom Zvolen a organizované občianskymi združeniami a nadšencami. Celé podujatie bude mať základňu v športovom areáli Orlík.

plagat motovska priehrada 2016

Aktivity pre deti bude realizovať známe Centrum voľného času HEURÉKA, turnaj v plážovom volejbale organizačne zabezpečí Občianske združenie Slovenský šport a beh okolo priehrady Občianske združenie Cyklo Zvolen. Bežecké podujatie je piatym pokračovaním tohtoročnej Zvolenskej bežeckej ligy, má dĺžku 7 700 metrov a prevýšenie 149 metrov. Registrovať sa je možné na stránke www.behzvolen.sk alebo tesne pred podujatím priamo na mieste štartu. Na volejbalový turnaj je možné sa prihlásiť zaslaním správy na mrojik@zvolen.sk.

Športové aktivity sú určené predovšetkým pre rekreačných športovcov, pre všetkých ktorí majú radi pohyb. Príďte podporiť volejbalistov, bežcov, vypočujte si zvolenské kapely POHODA/ZV a L.U.S.K, nechajte vaše deti zabávať sa s Heurékou, bubeníkmi, lukostrelcami a hasičmi.