Zvolenské kino Star obohatí svoj program o ďalšie filmové novinky. Čaká nás navyše aj jedna predpremiéra.

Už vo štvrtok, 17. marca si v premiére môžete vychutnať napríklad aj dlhoočakávané voľné pokračovanie komédie Šťastný nový rok.  Tentoraz sa dej točí okolo príprav na svadbu Mareka (Ján) a Hany (Táňa Pauhofová), pričom ku samotnej svadbe takmer ani nedôjde. Svojho uvedenia sa zároveň konečne dočká i česká animovaná komédia Myši patria do neba, ako aj americký triler Sanitka. Čo sa týka predpremiéry, ide o animák Príšerákovci 2.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

MYŠI PATRIA DO NEBA

Myška Šupito rada všetkých presvedčuje o tom, že je najodvážnejšou myškou na celom svete a že sa vôbec ničoho nebojí. Avšak, opak je pravdou, pričom je jej vytúženým prianím byť rovnako statočná ako jej otecko. Ten sa dokázal s nasadením vlastného života postaviť desivému lišiakovi, postrachu celého lesa. Boj síce nevyhral, stal sa ale obdivovaným hrdinom myšieho spoločenstva. Šupito chce všetkým dokázať, že odvaha je dedičná. Snaží sa zopakovať jeho legendárne kúsky, napríklad vytrhnúť zopár chlpov z líščieho kožuchu.

Za cieľ si vyberie spiaceho mladého lišiaka Bielobruško. Všetko sa ale nakoniec zomelie trochu inak, než si malá myška predstavovala. Lišiak sa nečakane prebudí a naháňačka končí nešťastne pre oboch. Šupito aj Bielobruško sa dostanú do zvieracieho neba. Na ceste nebom musia obaja spoločne prekonať rôzne nástrahy, pričom medzi nimi napokon vznikne podivuhodné priateľstvo. Na konci ich putovania na nich čaká veľké prekvapenie.

SANITKA

Hlavným hrdinom svižného trileru Sanitka je vojnový veterán Will Sharp, ktorý pod tlakom okolností urobí osudovú chybu. V snahe zaistiť peniaze na zaplatenie účtov za liečbu svojej manželky požiada o pomoc človeka, ktorého o ňu rozhodne žiadať nemal. Jeho nevlastný brat Danny je totiž charizmatický kriminálnik. Namiesto peňazí ponúkne Willovi prácu – účasť v tíme, ktorý pripravuje najväčšie prepadnutie banky v dejinách Los Angeles a ktoré má Willovi vyniesť 32 miliónov dolárov. Will nedokáže ponuke odolať, no aj dokonalé plány niekedy zlyhajú. Zúfalí zlodeji sa tak ocitnú v sanitke, ktorá preváža ťažko zraneného policajta. Ako rukojemníkov držia aj skúsenú záchranárku Cam Thompsonovú, ktorá sa ho snaží udržať pri živote. Dokážu uniknúť, keď ich prenasleduje celé Los Angeles?

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: DOBRO DOŠLI

Príbeh je voľným pokračovaním úspešného filmu Šťastný nový rok. Začína sa na Silvestra, keď Marek (Ján Koleník) požiada Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Jej súhlas rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci ich svadbe v nádhernom prostredí pri „československom“ mori v Chorvátsku. Trojica Haniných priateliek (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková) a ich rodiny opäť vnášajú do zdanlivo jednoduchej prípravy svadby dobrodružstvo, napätie, zábavu a niekedy aj drámu.

PRÍŠERÁKOVCI 2 – PREDPREMIÉRA

V sobotu, 19. a v nedeľu, 20. marca o 14.20 hod,

Od veľkého „príšerákovského“ dobrodružstva rodiny Wishbonovcov uplynul už nejaký čas. Ich život sa vrátil do starých koľají, s bežnými ľudskými starosťami a hádkami. Pozvanie na svadbu Baby Yagy a jej nastávajúceho je pre rodinu príjemným rozptýlením. Kým si však snúbenci stačia povedať áno, ich slávnostný deň zničí nepozvaný hosť. Malá milionárska dcérenka Mila , ktorá je super cool agentka a hlavne obávaná lovkyňa príšer, oboch svadobčanov unesie! Wishbonovci majú jedinú možnosť ako svojich priateľov zachrániť . Musia sa znova premeniť na Príšerákovcov.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.