30. novembra 2013 sa uskutočnili prvé z predvianočných pretekov v plavárni na Pasienkoch v Bratislave. Vianočného trojboja sa zúčastnilo 131 pretekárov, z toho 15 malých pretekárskych nádejí z Klubu športového potápania Calypso. Táto mini výprava sa však ani medzi silnou konkurenciou nenechala zahanbiť a domov priniesli hneď niekoľko krásnych úspechov.

CALYPSOaV disciplíne 100 PP sa umiestnili v kategórii F Paprčková Darinka na treťom mieste a v kategórii E Oklepková Katka na druhom mieste a Pribylina Jožko tiež na druhom mieste.
V disciplíne 50 PP sa umiestnili v kategórii F Paprčková Darinka na treťom mieste a v kategórii E Oklepková Katka na druhom mieste, Sekerešová Andrejka na treťom mieste a Pribylina Jožko na druhom mieste.
V disciplíne 100BF sa umiestnili v kategórii F Paprčková Darinka opäť na treťom mieste a v kategórii E Oklepková Katka a Pribylina Jožko obaja na druhom mieste.

Body za všetky tri disciplíny sa počítavali a v konečnom hodnotení sa medialovo umiestnili za kategóriu F Paprčková Darinka na treťom mieste a za kategóriu E Oklepková Katka a Pribylina Jožko obaja na druhom mieste. Umiestnenie po spočítaní bodov tesne ušlo Sekrešovej Andrejke (kategória E) a Martinskej Barborke (kategória D), ktoré skončili štvrté a Oklepkovej Lucke (kategória F), ktorá skončila piata.

Všetkým zúčastneným ďakujeme, umiestneným gratulujeme a tešíme sa na ďalšie predvianočné boje, tentokrát na Vianočnej cene o pohár primátora mesta Zvolen v Banskej Bystrici 7. – 8. decembra 2013.