PR článok | Foto: Natalia Golubnycha / Shutterstock.com | 19.9.2020

Prečo je výhodnejšie kúpiť do firmy repasovaný notebook?

O repasovanej technike možno množstvo z vás doposiaľ nepočulo. Vedzte však, že ak rozmýšľate nad kúpou kvalitného notebooku, ale nechcete naň minúť niekoľko stoviek eur, môže byť pre vás repasovaný notebook tou správnou voľbou.

Čo je to repasovaná technika?

Za repasovanú techniku sú považované rôzne IT produkty, ako napríklad počítače, notebooky, monitory či tlačiarne, ktoré sa niekedy používali vo veľkých firmách a korporáciách.

Vo väčšine prípadov sa však táto technika využívala len minimálne a v podstate tak často ide o čisto nové zariadenia.

Veľkou výhodou týchto repasovaných notebookov alebo počítačov je najmä ich cena, nakoľko aj skutočne výkonné zostavy dokážete kúpiť za pomerne nízke ceny.

Taktiež sa pomerne často stáva, že k svojmu repasovanému notebooku alebo počítaču dostanete aj darček navyše.

Kde si kúpiť kvalitný repasovaný notebook?

Dnes na Slovensku môžete nájsť niekoľko obchodov, ktoré majú vo svojej ponuke repasovanú techniku rôznych značiek.

Pri výbere toho správneho obchodu s repasovanou technikou musíte zohľadniť niekoľko faktorov.

Tým hlavným je určite výber repasovaných notebookov a ďalšej techniky, ktorú obchod ponúka.

V tomto smere medzi jednoznačných lídrov patrí obchod Technimax, ktorý pôsobí v segmente repasovanej techniky už 17 rokov.

Medzi ich hlavné ciele patrí pomoc pre malé a stredné podniky, ktoré nemajú dostatok financií a dodanie špičkovej technológie za skvelé ceny.

Vyberte si repasované notebooky značky Dell

Pravdepodobne tou najpopulárnejšou značkou vo svete repasovanej techniky, ale aj v obchode Technimax, je značka Dell, ktorá je známa svojimi vysoko výkonnými a odolnými počítačmi.

Inak tomu nie je ani pri repasovaných notebookoch, kde si teraz môžete vybrať notebook presne podľa toho, čo potrebujete na ňom robiť.

V Technimaxe si môžete vybrať spomedzi kancelárskych notebookov, mini notebookov, ultrabookov alebo notebookov, ktoré sú vhodné na grafické práce a strih videa.