Letné prázdniny si môžu deti užiť aj v priestoroch Europy.

Europa SC Zvolen pripravila na každú sobotu počas letných prázdnin pre malých aj veľkých zaujímavý program. V sobotu 14. júla začnú Prázdniny s Europou Indiánskym dňom, keď bude v centrálnej časti nákupno-zábavného centra postavený šesť metrový indiánsky stan.

Program:

14. júl Indiánsky deň – o 14.00 hod.
– ukážky indiánskych súbojov, tancov, zbraní, so skutočným indiánskym stanom tee-pee

21. júl Klauniáda Teáter Komika – o 14.00 hod.
– s klaunom a komikom Adriánom Hromádkom

28. júl Veľká rodinka – o 14.00 hod.
– zábavná pouličná show, veselá veľká rodinka s nezbedným dieťaťom vo veľkom kočíku a na veľkej trojkolke sa vybrala do ulíc

4. august Nanuková show (Nanuky a zasa samé nanuky) – o 14.00 hod.
–  nanuk je to pravé sladké letné osvieženie v originálnej letnej show pre všetky deti bez rozdielu veku, ich rodičov a hlavne pre všetky maškrtné jazýčky. S množstvom zábavy, smiechu, bláznovstiev, pesničiek a tancov.

11. august Strýko Baltazár a jeho show – o 14.00 hod.
– strýko Baltazár je postavička, ktorá moderuje, zabáva, spieva známe svetové hity so zábavnými slovenskými textami. Spolu so svojimi pomocníkmi pripravia dobrú náladu a množstvo súťaží.

18. august Pik & Nik – o 14.00 hod.
– Pik a Nik sú výmyselníci všetkými masťami mazaní. Chcete vyhrať nejakú súťaž a nechcete sa pri tom nechať dobehnúť? Chcete sa smiať až vám budú slzy tiecť? Tak neváhajte a vyskúšajte to s Pikom a Nikom. Humor, smiech, zábava, ktoré nemajú konca kraja.

25. august O zatúlanom klaunovi – o 14.00 hod.
–  bláznivá klauniáda pre deti aj dospelých. Predstavenie plné gagov, pesničiek, zábavných úloh a súťaží s dvojicou Lolo a Lili.

1. september Pirátska Odysea – o 14.00 hod.
– jedinečná fantasy pre deti aj dospelých o putovaní dvoch večne stroskotaných pirátov na najzáhadnejšie ostrovy sveta. Ostrovy Kyklopov, chodúľových Minotaurov, bájnych obrovitánskych Sirén a medúz, Liliputánov i bájnych morských veľhadov sa rozprestrú pred očami divákov, ktorí budú do strastiplného putovania aktívne zapojení.

Zmena programu vyhradená.