Pravidlá prispievania

Portál ZVonline.sk prináša na svojich stránkach priestor pre slobodnú diskusiu v rámci pravidiel nižšie určených. Okamžite je v systéme Disqus publikovaný taký komentár, ktorý pridá diskutujúci s overenou e-mailovou adresou. Za takú sa považuje prispievateľ, ktorý prispieva pod svojou facebook, twitter alebo google identitou, alebo prispievateľ, ktorý má k dispozícii konto Disqus.

Prispievateľ sa zaväzuje, že uverejní príspevok, ktorý:
– nebude obsahovať osobné útoky, osočovanie, vyhrážky a obťažovania akéhokoľvek druhu,
– nebude obsahovať výroky opisujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť,
– nebude obsahovať vulgarizmy, obscénnosti a iné slová, výroky alebo citáty, ktoré nepatria do slušnej diskusie,
– nebude v diskusii propagovať komerčné produkty, súkromné firmy, alebo ich internetové stránky,
– nebude propagovať internetové stránky konkurencie portálu ZVonline.sk alebo spoločností propagovaných v PR článkoch alebo banneroch na portáli ZVonline.sk,
– bude dodržiavať zákony Slovenskej republiky.

Prispievateľ sa zároveň zaväzuje, že nebude pridávať diskusné príspevky v cudzom mene. Nebude do diskusie vkladať informácie o identite iných diskutujúcich bez ich súhlasu. Ďalej nebude v rámci diskusie zverejňovať telefonické kontakty na osoby a iné ako vlastné mailové adresy.

Príspevky upozorňujúce redakciu na štylistické a gramatické chyby budú po oprave zmazané. Ďakujeme za upozornenie na ne, chyby redakcia opraví, no takýto komentár sa netýka obsahu článku.

Ochranu proti spamu zabezpečuje automatický systém, ktorý celosvetovo sleduje milióny internetových stránok. Ak má tento systém IP adresu prispievateľa zaradenú ako rizikovú, príspevok automaticky zaradí medzi spam a editori príspevok neuvidia. V prípade, že príspevok neporušuje vyššie uvedené a dôvodom jeho neuverejnenia by mohla byť práve takáto skutočnosť, je potrebné upozorniť na túto skutočnosť editorov na zvonline@zvonline.sk, ktorí IP adresu vyradia zo spamu a predmetný príspevok uvoľnia.

Diskutujúci pridaním príspevku zároveň súhlasí s tým, že portál ZVonline.sk a jeho prevádzkovateľ nenesú žiadnu zodpovednosť za obsah príspevkov v komentároch.

Čitateľ, ktorý sa zapojí do súťaže na portáli ZVonline.sk súhlasí s prípadným zasielaním reklamných oznámení zo strany portálu ZVonline.sk, prevádzkovateľa – spoločnosti REGIONAL MEDIA, s.r.o. alebo od tretích strán, ktoré sú partnermi daných súťaží.

Prispievateľ pridaním diskusného príspevku alebo zapojením sa do súťaže súhlasí s týmito pravidlami.

V Banskej Bystrici 1.4.2011.