PR článok | 21.8.2018

Praktické rady pre začínajúcich podnikateľov

Začiatky podnikania bývajú náročné. Je potrebné vybaviť nespočetne veľké množstvo dokumentov, bez ktorých by vykonávanie podnikateľských aktivít nebolo možné a keď sa k tomu pridá byrokracia na úradoch, nemôžeme sa čudovať, že viacerí ukončia podnikanie skôr, ako ho stihnú vôbec rozbehnúť.

Niektorým komplikáciám sa dá vyhnúť, ak si skôr, ako začnete zakladať spoločnosť a vybavovať potrebné dokumenty, prečítate pár praktických rád pre začínajúcich podnikateľov.

Využite možnosť podnikať do pár hodín

Firmy, ktoré sa zaoberajú zakladaním nových firiem, či už s.r.o., alebo a.s., majú v ponuke aj vopred založené firmy, ktoré sa nazývajú ready made s.r.o. Sú určené na ďalší odpredaj a nikdy nevykonávali žiadnu ekonomickú aktivitu. Sú určené pre podnikateľov, ktorí sa chcú vyhnúť byrokracii a zbytočne dlhým vybavovačkám. Po odkúpení ready made s.r.o. môže začať podnikať už do pár hodín.

Neplaťte drahé kancelárske priestory a využite virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo v Bratislave nie je vhodné len pre začínajúcich podnikateľov, ale aj pre zahraničných podnikateľov, ktorí potrebujú mať registračné sídlo u nás na Slovensku. Virtuálne sídlo je preto virtuálne, lebo vy sa na tejto adrese nebudete musieť fyzicky nachádzať, ale firma bude na danej adrese registrovaná a bude vám na ňu chodievať aj pošta.

Má pomôcť začínajúcim podnikateľom získať prestíž a záujem klientely. Je mnohonásobne lacnejšie ako klasický kancelársky priestor v ktoromkoľvek meste. Navyše ak má firma sídlo firmy práve v hlavnom meste, zákazníci ju považujú za dôveryhodnú, spoľahlivú.

Virtuálne sídla sa nachádzajú len na tých najlukratívnejších bratislavských adresách v historickom centre, čo vám môže pomôcť predbehnúť vašu najväčšiu konkurenciu.
Vedeli ste, že poplatok za služby virtuálneho sídla je až 10-násobne nižší ako klasický prenájom kancelárskeho priestoru?

Automaticky k tejto službe získate reprezentatívne zasadačky, ktoré môžete kedykoľvek využívať na stretnutie s klientmi. Čo sa týka prichádzajúcej pošty, budú vám ju archivovať a o každej doručenej zásielke budete samozrejme informovaní.